אוכל איכותי לכלבים

אוכל איכותי לכלבים

שאלה נפוצה שאנשים רבים שואלים היא איך לעשות תספורת לכלב. הנה כמה שלבים כלליים הכרוכים ביצירת תסרוקת חדשה לחבר הכלב שלך.

לרוב הכלבים יש פרווה טבעית, אותה יש לסרק ולספר, ניתן לעשות זאת בכלים שונים כגון קוצץ ומספריים. אם אין לך את הכלים האלה, ייתכן שתצטרך לקחת את הכלב שלך מקום כמו מספרת כלבים, או שאתה יכול להשתמש בספר מקצועי כדי להסיר את הפרווה מעורה של חיית המחמד שלך.

לאחר מכן, יש להסיר את שיער הפנים במסרק ואז זה הזמן ליצור מרחק מסוים בין שערות הפנים באמצעות מים קרים או קרם גילוח לפי עובי ואורך השערות שלהן.

איך לעשות תספורת לכלב?

אם אתה רוצה לדעת איך לעשות תספורת לכלב, ישנן דרכים רבות. לדוגמה, אם אתה רוצה את זה ממש קצר, אז אתה יכול לגזור את השיער עם מספריים. אם אתה רוצה את זה יסודי אז מצא ספר לכלבים, עם זאת, אם המטרה שלכם היא להעניק לגור או לכלב שלכם את המראה המושלם הזה, השתמשו בציוד מתאים.

אם אתה בעל כלב, אתה בוודאי יודע את החשיבות של טיפוח חיית המחמד שלך כדי להיראות טוב. אתם בטח גם יודעים שזה לא משהו שאפשר לעשות במו ידיכם. המשימה של טיפוח כלב יכולה להיות גוזלת זמן ולעיתים קרובות מתסכלת, במיוחד אם הכלב שלך קשה לשליטה או לא משתף פעולה. למרבה המזל, יש המון פתרונות להקל על החיים גם לך וגם לחבר הפרוותי שלך.

ה"גולדן רטריבר" הוא זן פופולרי של כלבים, אך לא לכולם יש את אותו סגנון. אם אתם מחפשים את התספורות הנפוצות ביותר לגזע זה, הנה כמה סגנונות לבחירה:

תספורת קצרה

גזרת כלבים אסימטרית

תספורת ארוכה במיוחד

ישנם סוגים רבים של תספורות כלבים.

באופן כללי, אתה צריך להתחיל עם המתאר הבסיסי של לאן אתה רוצה את השיער ללכת. לא פעם, בעלי כלבים ירצו לשמור על ראש חיית המחמד שלהם נקי ויבש. תצטרכו לקחת בחשבון את גודל הכלב וכמה גדול או קטן השטח שהם צריכים שתכסו בשיער שלהם.

הצעד הראשון הוא ממש הכי חשוב עם מכונת גילוח וגילוח במורד קו הצוואר של חיית המחמד שלך קרוב ככל האפשר לראשו לפני שתשטוף אותו ביסודיות. זה אמור ליצור שכבה אחידה סביב ראשו של הכלב שלך, אשר לאחר מכן ניתן לקצץ או לעצב אותו למשהו הדומה לתספורת אנושית. השלב הבא יהיה עיצוב או גזירת שערות תועה שנופלות.

היתרונות של בעל חיית מחמד מטופחת הם משהו שכל בעל חיית מחמד יודע (או צריך לדעת). חשוב לנו לשמור על הכלבים שלנו ולדאוג שהם בריאים וירגישו טוב עם עצמם. זה יכול להיות מאתגר, במיוחד אם אינך רוצה להוציא טונות של כסף על צרכי הטיפוח של חיית המחמד שלך.

אז איך מתחילים? דבר ראשון, קח את הכלב שלך לווטרינר לבדיקה וקבל את חוות דעתו על איזה סוג של תסרוקת הוא עשוי לאהוב. משם, הכל עניין של ניסוי וטעייה!

יש לגזור שיער של גור באותו אורך מאחור ובצדדים, אך החלק העליון של ראשו צריך להיות ארוך יותר.

כאשר אתה מעביר את הכלב שלך למקום חדש, כמו בית חדש או מרפאה וטרינרית, אתה יכול להשתמש במספריים משלך לגזירת שיערו. אתה יכול גם לבקש מהווטרינר שלך לעשות לו בדיקה ולוודא שהוא בריא מספיק בשביל לקצץ לפני שתבקש מהם לקצץ את שיערו.

במאמר זה נעבור על היסודות כיצד לגזור שיער של כלב ולגרום לו להיראות טוב. נדבר גם על איך לקצץ ולטפח את המעיל של הכלב.

איזה סוג תספורת צריך לעשות לכלב?

כדי לעשות תספורת לכלב, תצטרך: מספריים, קוצץ ומסרק.

ראשית, השתמש במספריים כדי לגזור סביב צרור השיער בבסיס הצוואר של חיית המחמד שלך. כאן מתחילה הפרווה הטבעית שלהם. גזרו את הפרווה הזו והשאירו רק את העור.

לאחר מכן, השתמש בקוצץ כדי לגזור את הפרווה העודפת מסביב לצוואר חיית המחמד שלך. השתמש במסרק כדי לפזר את שיער הצוואר שלהם כך שיהיה לך מספיק שיער משני צידי הצוואר שלהם לחיתוך עם שלושת הכלים בבת אחת. לאחר מכן, השתמש במספריים כדי לחתוך סביב האוזניים של חיית המחמד שלך, כדי שיהיה ביניהם הרבה שיער לגזור מקרוב עם קוצץ.