איך בוחרים עגלת תאומים?

איך בוחרים עגלת תאומים?

בחירת עגלת תאומים היא פעולה שאנשים בדרך כלל לא חושבים עליה, עד שהם מגלים שהם מצפים ללידת תאומים. כמובן שיש הרבה אפשרויות לבחירה, ועם בחירת העגלה המתאימה, תוכלו למקם את שני התינוקות שלכם בבטחה ובנוחות ולצאת איתם לטיולים או לסידורים.

בחירת העגלה המתאימה היא משימה מורכבת, אבל היא יכולה להיות פשוטה, במיוחד אם מבינים את כל השיקולים שצריך לקחת בחשבון כמו למשל:

  • משקל העגלה והגובה שלה.
  • הקומה שבה אתם גרים.
  • עומס התנועה באזור שלכם.
  • הגובה שלכם לעומת גובה העגלה.
  • וגודל תא המטען ברכב המשפחתי.

בחנות 'מוצצים' תוכלו למצוא מגוון דגמים של עגלות שמיועדות לתאומים, והמאמר הזה יעזור לכם לבחור את העגלה שמתאימה לצרכים ולהעדפות שלכם.

עגלות רחבות

עגלת תאומים רחבה מיוצרת בדגם של מושבים שממוקמים זה לצד זה. זהו דגם קל לנשיאה ושמאפשר ניווט וקיפול בקלות.

כך שהשיקולים העיקריים שכדאי לקחת בחשבון בבחירת עגלה רחבה הוא כמה מדרגות יש לכם לעלות או לרדת עם העגלה, כמה עומס תנועה יש באזור שבו אתם גרים ובאיזו תדירות אתם מתכוונים לצאת לטיולים או לסידורים עם התאומים.

עגלות טור

עגלת תאומים בסגנון טור מאפשרת לשני התינוקות שלכם לשבת זה אחר זה. עגלת תאומים בדגם זה היא כבדה יותר, לא מתאימה לאחסון ברוב דגמי המכוניות, ועשויה להקשות על התנהלות קלה.

אבל לעומת עגלות רחבות, הן יותר קלות לניווט במקומות הומי אדם, וכוללות רק ידית אחת, כך שאתם יכולים להוביל את העגלה ביד אחת וביד השנייה להחזיק את הטלפון הנייד. בונוס נוסף שאולי יעניין אתכם יותר הוא האפשרות לשבת בבתי קפה עם עגלת טור, בלי לתפוס יותר מדי שטח.

עגלת תאומים טכנו אדום חדש דגם Maclaren

זוהי עגלת תאומים טכנו אדומה, שזכתה בפרסים ומתאימה למשפחה מתרחבת. היא מציבה סטנדרטים חדשים במונחים של קלות תמרון ונוחות התינוקות, ומאפשרת הובלה בטוחה וחלקה. עגלה זו אידיאלית לפעילויות יומיומיות כמו יציאה לקניות או טיולים ברחבי השכונה.

היא מיוצרת מחומרים מוצקים שמאפשרים הובלה חלקה ובטוחה, גם כשאתם מובילים אותה במדרון, כך שאתם יכולים להיות רגועים שהתינוקות שלכם יושבים בנוחות על מושבים איכותיים ושלא נשקפת להם כל סכנה.

מתאימים את העגלה הנכונה למשפחה, או להיפך

המומחים בחנות 'מוצצים' עתירי ניסיון בהתאמת העגלות המתאימות לצרכי ההורים והתינוקות, ובאתר החנות תוכלו למצוא מגוון נרחב של טיולונים ועגלות, לתינוקות בודדים או לתאומים, כולל כל הציוד והאביזרים הנלווים לעגלות, באיכות שאין לה תחרות.

אז אם אתם מחפשים עגלת תאומים בטיחותית, במגוון דגמים לבחירה, ובאיכות מעולה, אצלנו תוכלו למצוא את העגלה שתתאים למשפחה שלכם, או להיפך, יתכן שתגלו שאתם יכולים להתאים את עצמכם לדגמים וסגנונות חדשים של עגלות וטיולונים שלא חשבתם שתמצאו.