איך לבחור מכונת קפה למשרד

איך לבחור מכונת קפה למשרד

בחירת מכונת קפה למשרד יכולה להיות משימה מרתיעה אם אין לכם ניסיון רב בתעשיית הקפה, או שאתם בקושי מכינים קפה לעצמכם. אבל האמת היא שמכונת לקפה עוסקת בחוויה. קבלת ההחלטה לקנות מכונת קפה היא תהליך שאין לקחת אותו בקלילות, בשל גורמים רבים, במיוחד העלות.

המאמר הזה אינו חובש את כובע מנהל המכירות, אלא נותן לכם טיפים איך לבחור מכונת קפה למשרד שתאים לסוג ואופי העסק שלכם – או העסק הפוטנציאלי שאתם מתכננים להקים. חשוב לקחת כמה נקודות מפתח לפני שתקבלו החלטה מהירה ותזמינו את המכונה שאתם "חושבים" שאתם צריכים.

איזה ידע יש לכם בהכנת קפה במכונת קפה למשרד?

שבי להניח שידע מוקדם ישפיע על הסוג של מכונת קפה למשרד בה תוכלו להשתמש כבר מההתחלה. מכונת אספרסו מסורתית דורשת הכשרה, גם אם לא מקיפה, על מנת לשלוט באומנות הכנת האספרסו.

מומלץ לקבל הדרכה של בריסטה בנוגע לאופן שבו יש להשתמש בכל מכונת קפה, ולהדריך גם את הצוות לאחר הרכישה. בעוד שמכונת קפה שחולטת פולי קפה טריים דורשת לרוב הכשרה מעטה או אפילו שום הכשרה, פשוט התבוננו על צג ההפעלה במכונה ולחצו על הכפתורים המתאימים לקבלת קפה איכותי.

כמה כוסות קפה אתם מצפים להגיש?

למרות שמטבע הדברים, יתכן שקשה להעריך מראש את כמויות כוסות הקפה שתכינו, זהו עוד פן חשוב בקבלת ההחלטה לבחירת מכונת קפה למשרד שתאים ביותר לעסק שלכם. למכונות אספרסו יכולות תפוקת קפה משתנות. ולמכונות קפה שחולטות פולי קפה טריים יש התנהלות מחמירה יותר לגבי כוסות הקפה שניתן להכין ביום, בהשוואה לשימוש בקפסולות.

רעיון לגבי סוגי הקפה אותו תרצו לשתות יעזור לכם להחליט על המכונה המתאימה ביותר לדרישות הכנת הקפה שלכם. יתכן שיהיה חכם לשאול את בעלי החנויות ומנהלי בתי קפה באילו רמות עסקיות הם עובדים עם מכונות הקפה שלהם לפני קבלת ההחלטה. חשוב לזכור כי הערכת יתר של רמות תפוקת הקפה שתרצו להגיש במשרד תשפיע על החלטתכם.

מה התקציב שלכם

תקצוב הוא חלק חשוב בכל התנהלות עסקית, ובמיוחד אם אתם מקפידים על שליטה על הכספים שלכם. חשוב להשקיע בתבונה אם אתם מתכננים לעצב פינת קפה בבית העסק שלכם.

זה אומר שתוכלו לבחור אפשרות מעט זולה יותר להכנת קפה אם התקציב שלכם לא ממש יגיע ל'מכונת החלומות' שלכם.

האם פולי קפה טריים הם חובה?

קפה נמצא כיום באופן מוחלט בכל מקום בחברה, ולכן אלה שהם מספיק יוזמים יבינו את דרישת הלקוחות לגישה לקפה איכותי באמת.

פולי קפה טריים נכנסים ישירות ללב של כל עובד, איש הנהלה, לקוח או ספק, וכשיש לכם מכונת קפה למשרד שמכינה קפה טרי וארומטי בכל פעם מחדש, כל החוויה של השהות במשרד משתנה.