איך למצוא אינסטלטור בתל אביב באמצעות Google My Business?

ייתכן שאתם מתקנים נזילות מים, אולי מאתרים אותן עם מצלמות תרמיות באינפרה אדום. ככה או ככה, אתם תצטרכו כנראה לקדם את עצמכם באינטרנט. ישנם לא מעט שרברבים מקצועיים בשוק, מה שמחייב אתכם לתת בראש לתחרותיות שם בחוץ. בואו נדבר על זה יותר לעומק.

ענף השרברבות כולל בתוכו תחרות בלתי מבוטלת, כאשר כל אינסטלטור תמיד ינסה להיאבק על כל לקוח ולקוחה. כאשר האינטרנט עמוס באתרי אינטרנט מובילים של אינסטלטורים וקבלני ביוב, חשוב לדעת שאתם יכולים לככב בתוצאות החיפוש של גוגל גם אם אין לכם אתר אינטרנט. כן, שמעתם נכון, ללא אתר אינטרנט תוכלו עדיין להופיע בתוצאות החיפוש של גוגל, ואפילו בתוצאות החיפוש הראשונות. אתם מוזמנים להכיר פלטפורמת שיווק רשמית של גוגל שנקראת גוגל לעסק שלי, או באמריקאית קולחת – GOOGLE MY BUSINESS. בואו נבין כיצד הפלטפורמה עובדת, ואיך היא תסייע לאינסטלטורים להגדיל פרנסה.

הגדלת הכנסות לאינסטלטור בגוגל בחינם

מעוניינים להגדיל הכנסות? בין אם אתם אינסטלטורים בתל אביב או בכל עיר אחרת, אתם תרצו לספק כמה שיותר שירות בתוך העיר. אין בעיה לעבוד בפריסה ארצית, אבל אין ספק שגם יש לכך השלכות, יותר דלק, יותר בלאי לרכב, תשלום גבוה לעובדים ועוד.

אם למשל אינסטלטור בתל אביב מעוניין לתת שירות רק בעיר עצמה, הוא חייב גוגל לעסק שלי. גוגל מיי ביזנס מאפשר לכם לעדכן את הלקוחות שלכם בכל הפרטים הכי מהותיים בעסק שלכם. הלקוחות יקבלו את שעות העבודה שלכם, את מספר הטלפון, תמונות שלכם, סרטוני תדמית ועוד.

אבל לא פחות חשוב, גוגל לעסק שלי יוביל את האינסטלטור להופיע בדירוגים שאינם הדירוגים האורגאניים של האתר. בואו נסביר את זה במילים קצת יותר פשוטות. אם אתם מתקשים בקידום האורגני עבור אינסטלטורים, התשובה בשורות לפניכם.

מתקשים בקידום אורגני עבור אינסטלטור בת"א או בכל עיר?

אם אתם מתקשים בקידום האורגני של אינסטלטור בתל אביב או בכל עיר אחרת, גוגל מיי ביזנס פותר לכם את הסוגייה. גם אם הדירוגים הטבעיים שלכם מציבים אתכם בדירוגים נמוכים בגוגל, גוגל מיי ביזנס יאפשר לכם לעקוף את הדירוגים האלו.

כשכרטיס הגוגל שלי מופיע מול הגולשים, זה בעצם מספק להם מענה מקומי, מה שנקרא מענה לוקאלי. החיפוש הלוקאלי הוא לא רק עבור אינסטלטורים בתל אביב והמרכז, החיפוש הוא לפי כל עיר ועיר בארץ. בין אם אתם מספקים שירות אינסטלציה באזור כזה או אחר בארץ, גוגל מיי ביזנס ימקד את הגולשים והלקוחות הפוטנציאליים הרלוונטיים לכם.

איך אני מתקין גוגל לעסק שלי?

גוגל לעסק שלי לא מצריך שום התקנה ושום עבודה קשה, גם לא ידיעה בקידוד ובניית אתרים. אתם סך הכול צריכים להוריד את גוגל לעסק שלי מחנות האפליקציות ולמלא את הפרטים שרלוונטיים ללקוחות שלכם. לאחר שאתם ממלאים את הפרטים, נשלחת אליכם גלויה הביתה עבור הזדהות ואימות שאתם אכן בעלי העסק שפורסם בגוגל מיי ביזנס.

למרות שפתיחת כרטיס בפלטפורמה היא פשוטה למדי, עדיין אפשרי להסתבך ולכן כדאי לקבל סיוע של חברת בניית אתרים או חברת קידום אתרים מקצועית. כך תוכלו לוודא שהכרטיס שלכם מתפקד בצורה הכי מדויקת.