איך למצוא מקום מושלם לאירוע שלכם?

איך למצוא מקום מושלם לאירוע שלכם?

האירוע המושלם הוא אירוע שזוכרים אותו במשך שנים קדימה, אירוע כזה שנחרט בזיכרון של המוזמנים. אם אתם עומדים לקיים אירוע ורוצים שהוא יהיה אירוע החלומות שלכם, יש כמה כללים שכדאי לעקוב אחריהם כדי להנות מהתוצאה של אירוע חלומות. וכמו שאומרים, אפשר להפוך חלומות למציאות, אז הנה הטיפים כיצד לעשות זאת.

אין ספק, אירועים הם מרגשים במיוחד, אבל הם אפילו יותר מרגשים כאשר נערכים אליהם בצורה נכונה. אחד הפרמטרים הכי חשובים בקיום אירוע הוא הפרמטר של הלוקיישן. הלוקיישן משרה את האווירה הנכונה, הוא מייצר אותה למעשה. מעבר לכך, את הלוקיישן גם תתאימו לכמות המוזמנים שלכם. במידה שמדובר באירוע גדול הכולל מאות מוזמנים ואולי גם יותר, יהיה אפשר לשקול גם אירוע בחיק הטבע. הנה כל מה שכדאי לדעת לפני ותוך כדי בחירת מקום מושלם לאירועים.

התקציב תמיד נלקח בחשבון בתחילת התהליך

שמעו לנו, אל תתחילו את התהליך של בחירת המקום בסקירה של אולמות אירועים. קודם כל תגיע להחלטה בנוגע לתקציב עבור האירוע. ברגע שאתם קובעים מראש את התקציב עבור קיום האירוע, אתם יוצרים סינון טבעי ואלימינציה של כלל המקומות שלא יתאימו לכם.

התקציב צריך להילקח בחשבון ובהתאם למחיר המקום של האירוע, מחיר נותני השירותים, מחירי שירותים נוספים, מחירי ציוד מושכר ועוד. לאחר השקלול של כל אלו, יהיה אפשרי לדעת בדיוק כמה כסף אתם מייעדים לקיום האירוע שלכם.

בחיק הטבע או באולם סגור?

מדובר ב-2 סגנונות שונים לגמרי של אירועים, כאשר האחד באולם סגור והשני בחיק הטבע ותחת כיפת השמיים. לכל אחד מאלו יש את היתרונות והחסרונות שלו, כאשר את האווירה הכפרית אפשר להשיג רק בגני אירועים ובחיק הטבע.

אם חשובה לכם אווירה כפרית באירוע שלכם, יהיה אפשרי לדאוג לכך בעזרת העיצוב הנכון של המקום. למשל, יש לכם את פארק הירקון ובו יש מקומות מושלמים לאירועים שמרגישים כמו חיק הטבע האמיתי. מאחר שפארק הירקון ממוקם במרכז הארץ, יהיה נוח לרוב המוזמנים להגיע אליו.

אל תתביישו לערוך סיור טעימות והתרשמות

שמעו לנו, אל תתביישו לערוך סיור טעימות וסיור של התרשמויות מאולמות אירועים, גני אירועים וטרקלינים שונים. ככה תוכלו לדייק את הבחירה שלכם. אמנם רק חלק מאולמות האירועים יאפשרו לכם להגיע לאירועים ולטעום מנות, אבל בהחלט כדאי לנסות לבקש זאת. זה מקובל וזה בסדר, האולם מצפה ממכם לבדוק אותו לעומק.

בסופו של דבר, סיור הטעימות יאפשר לכם לדייק את הטעמים ואת הגוון של האירוע. יהיה כדאי לבדוק לא רק את סוגי המזונות, אלא גם את העיצובים של המנות, סגנונות הגשה (בופה מול שולחנות ישיבה) ועוד. לאחר סיור כזה, תוכלו לדעת בדיוק מה אתם אוהבים ומה פחות.

בחירת מקום לאירוע עם קונקשנים לנותני שירותים מומלצים

אם אתם מתקשים באיתור נותני שירותים שונים (דיג'יי, צלם, קייטרינג וכו'), יהיה כדאי לבחור מקום לאירועים עם קשרים עסקיים לנותני שירותים מומלצים. ככה תוכלו לקבל המלצות, להתרשם מתיקי עבודות ועוד. זה יחסוך לכם לא מעט כאב ראש בחיפוש אחר נותני השירותים למיניהם.

המאמר נכתב באדיבות אתר יער בראשית.