אירוע על הים – אירוע מנצח!

אירוע על הים – אירוע מנצח!

רבים מחפשים את התפאורה המהפנטת המנצחת לחגיגה שלהם, תרים אחר המקום האולטימטיבי בין טבע לעיר, מדמיינים איך הרקע ייראה בתמונות ויתמזג עם הבגדים והעיצוב המבוקש.
אין ספק שלים יש נוכחות דרמטית ומרשימה בכל הנוגע לצילומים ולאווירה הנחשקת. הים מביא עמו עוצמה אחרת שקשה למצוא במקומות אחרים ויש לאירוע על הים יתרונות רבים.

לא מפסיק לרגש לרגע

נתחיל מהשינויים המרהיבים שחלים ממש לנגד עיניכם: הים משתנה בהרף בצבעים שלו מהצהריים אל תוך הלילה וכמובן יש את השקיעות הרומנטיות, הכתום שנהפך לאדום ויוצר תמונות בלתי נשכחות. כך שאם האירוע שלכם מתחיל בשעות אחר הצהריים ומסתיים בלילה, תוכלו ליהנות מהנוכחות שלו בגוון אחר מההתחלה ועד הסוף.
הים נראה גם אחרת בסתיו, חורף, אביב וקיץ, כך שלא משנה מתי תחגגו תקבלו אותו מפתיע ומרגש במיוחד. הים יכול להיות מקום של שלווה ורוגע אך גם של סערה מתפרצת ואנרגיות גדולות, תלוי בסגנון האירוע, במוסיקה, בעיצוב של הריהוט שיתמזג על רקע הנוף. פנו לצלם שידע להפיק את המיטב מצילומים של האורחים על רקע הים. כמובן שכאשר בוחרים אירוע בלוקיישן מסוג זה, אפשר בהחלט לקיים גם את הצילומים המקדימים במקום עצמו מבלי לחפש יעד אחר לצילומים.

אווירה מסוג אחר

אירוע באולם על הים מזמן אווירה קסומה ומחקרים אף מצביעים על הקשר בינו ובין לרגיעה. לים יש השפעה מרגיעה על המוח מהצליל ועד המראה ומכאן גם האנרגיות החיוביות שהוא מביא לכל אירוע. הלוקיישן משמעותי במיוחד אם בכוונתכם לערוך את קבלת הפנים תחת כיפת השמיים, טקס חופה בחוץ, מינגלינג מסעיר במרחב הפתוח. חפשו אולם אירועים הנפתח לעבר הים, שכולל מרחב חיצוני ממנו יוכלו המוזמנים לתצפת לעבר הים ולהרגיש הכי קרובים שיש לגלים השוצפים, לכחול העמוק, לשקיעות המרגשות. מומלץ להעדיף אולם שמציע גם מבנה ארכיטקטוני המאפשר ליהנות מהיופי של הים התיכון בכל מזג אוויר עם וויטרינות שקופות ענקיות המכניסות פנימה את המראה של הים גם לתוך האולם המקורה והסגור. רצוי מקום שמאפשר כמה שיותר נוף פנוראמי כך שלא משנה היכן יושבים האורחים, ממקום מושבם הם עדיין יוכלו להעריך את היופי המהפנט של הטבע. חפשו מקום שהוא קו ראשון לים, כשאין אלמנטים שמסתירים את הים מהעיניים והוא חשוף לפניכם ובשיא תפארתו.
הים עצמו נעים לאירועים במיוחד כשחם ולח בשל הבריזה המרעננת הנעימה שנושבת והוא כמובן נראה מסעיר להפליא גם בעונה הקרה.

עיצוב ותוכן שעושים הבדל גדול

כדאי לבחור קונספט וקו סגנוני מוביל לאירוע כך שהוא יתכתב עם הטבע הנשקף מבחוץ. למשל, גוונים של לבן הנותנים את הבמה לים, פרחוניות עשירה וססגונית. בכל קמרה, מומלץ מקום ששומר על אקוסטיקה טובה ומאפשר ליהנות ממסיבת ריקודים בדרך המקסימלית וכן בעל מערכת תאורה משוכללת כך שהאפקטים של הפנים ישתלבו עם מראה הים החשוך מבחוץ עם רדת הלילה.
זכרו, שמעבר לנוף שהוא שחקן ראשי, יש חשיבות רבה גם לאלמנטים כמו הקולינריה שתוגש ואפשר גם במקרה זה לשאוב השראה מהמעמקים עם דגים טריים המוגשים על גבי צלחות בסגנון צדפים או קונכיות וכן קוקטיילים שמתאימים לאווירה של אירוע קרוב לחוף וקינוחים בניחוח של חופש על בסיס קוקוס וכדומה. מומלץ לתכנן גם תוכנית אומנותית מעניינת עם אטרקציות ופעילויות להנאה מקסימלית של האורחים בין אם אומן אורח בהופעה חיה או קיר סלפי, עמדת צילום עצמית, סדנא חווייתית כלשהי ומזכרות שיחולקו לכל אורח כמזכרת.

חפשו את המיקום המושלם לערוך אירוע בלתי נשכח על רקע הנוף החלומי. מתכון בטוח להצלחה.