אמני חושים

אמני חושים

דרך החשיבה של כולנו היא דרך חשיבה רציונלית, כך שכל דבר שקורה יש לו סיבה הגיונית וממשית לכך. הדוגמה הטובה ביותר לכך היא מהמכשיר המתקדם שכל אחד מחזיק ברשותו, שהוא כמובן הטלפון החכם שלו. על פניו נראה כי כולנו משתמשים במכשיר הזה באופן "קסום" באמצעות לחיצות אצבע בלבד על גבי מסך שטוח וללא מקשים מסוימים, אך החשיבה הרציונלית לכך היא הטכנולוגיה של המכשירים לזהות את טביעת האצבע על גבי המסך וכך המכשיר מתרגם את הלחיצות לדרך בה נרצה להפעיל אותו.

כאמור, זוהי חשיבה מציאותית שלא מדובר בעניין קסום שאין לו הסבר, אלא בעניין טכנולוגי שפותח על ידי מומחים בתחום. אך מה קורה כשר אנו נתקלים בדבר שהוא אכן קסום ומופלא, שאין לו כל הסבר רציונלי שאנו מצליחים לחשוב על כך? מדובר בעצם במעשה שגורם לנו להיות מופתעים, כך שכל התודעה שלנו מחפשת אחר הסבר הגיוני למה שחווינו.

מהו אמן חושים

המעשים המופלאים והבלתי רציונליים הם הדברים אותם מבצעים אמני החושים. אמן חושים הוא מנטליסט, אדם המבצע מעשים מדהימים שאינם מתיישבים יחד עם החשיבה הרציונלית של כל אחד ומעשה "עובדים" על התודעה שלנו. זוהי הסיבה מדוע מופעי טלפתיה הפכו להיות אחת מהאטרקציות הפופולריות והמבוקשות ביותר בכל אירוע או מסיבה.

אמן החושים נקרא גם אמן אשליות, מכיוון שהוא מצליח לעשות דברים שהם בגדר אשליה כמו ריחוף באוויר, ניחוש מחשבות שרק האדם עליו מבוצעת האשליה יודע ועוד מגוון מעשים מהפנטים ומדהימים.

מה ההבדל בין אמני חושים לקוסמים

חשוב להבין כי אמן חושים שונה באופן מהותי מקוסם. אם אנו עוסקים בחשיבה רציונלית, אך כאשר אנו מדברים על מופעי אשליות מדהימים מיד אנו מקשרים זאת לקוסמים. אך העניין הוא שקיים הבדל בין שני סוגי אמני אשליות אלו, כאשר קוסם עוסק בעיקר בקסמים ואחיזת עיניים המתבססים על פעולות של זריזות ידיים וטכניקות נסתרות המתבססות על זריזות ומהירות, ואילו אמן חושים עוסק בעיקר בקסמי טלפתיה העובדים על התודעה והמחשבה של האדם ופחות בעניין של זריזות ידיים ופעולות פיזיות שונות.

זוהי הסיבה מדוע קוסמים משתמשים במגוון גדול של אביזרים שונים במהלך המופע, ואילו מנטליסטים אינם זקוקים להרבה אביזרים במהלך המופע, אלא בעיקר לקשב וריכוז של המשתתפים כך שהם יכולים ל"שחק" עם המחשבה והתודעה של האנשים שלוקחים חלק במופע, ולגרום להם לאשליות מחשבתיות מדהימות.

אטרקציה מומלצת לכל אירוע

אם אתם מחפשים אטרקציה מדליקה ומהנה במיוחד למסיבה או אירועי מתוכנן, אמן חושים הוא הבחירה הטובה ביותר. מופעי טלפתיה של אמני חושים נחשבים אחד מתוך מגוון הפעלות מומלצות לכל מטרה, בין אם מדובר על חגיגות ימי הולדת לכל גיל, מסיבות ואירועי חברה, מסיבות רווקים ורווקות ועוד מגוון אירועים מיוחדים.