אתרי חדשות מובילים בישראל על פי נישה

אתרי חדשות מובילים בישראל על פי נישה

נתח השוק של אתרי החדשות בישראל נמדדים בכל עת. בכדי שתוכלו להיות עם אצבע על הדופק, להלן הסקירה אודות אתרי החדשות המובילים בישראל – ע"פ נישה ספציפית.

אתרי חדשות: זינוק במספר הגולשים

אם בעבר הלא רחוק רוב הציבור הישראלי נצמד לטלוויזיה בכדי לקבל עדכונים חדשותיים, כיום ניתן לראות כיצד ישנה תנועה הולכת וגוברת לכיוון של אתרי חדשות אשר מעניקים לא רק עדכונים שוטפים אלא גם מציעים לגולשים טורי דעה, אולפנים פתוחים וכן מדורים שונים בהתאם לנישה של האתר. מדובר בעשרות אתרים, אולם ישנם רק בודדים הנחשבים למובילים ביותר. מהם? יצאנו, חקרנו ומצאנו את ארבעת אתרי החדשות המובילים – ע"פ הנישה שלהם:

אתר כיפה 

טוב לדעת כי אתר כיפה נחשב לאתר מאוד פופולארי בעבור המגזר הדתי, ולא בכדי. האתר מחולק למספר קטגוריות אשר פונות בדיוק למגזר הדתי: מדור שאל את הרב, הורים וילדים, לייף סטייל, יחסים וכן פורומים בהם ניתן לקחת חלק. האתר מתעדכן באופן שוטף ע"י מיטב הכותבים בישראל, ולכן זוכה לאחוזי חשיפה גבוהים. ביחס למתחרים, מדובר באתר מוביל המספק לגולש לא רק חדשות אלא גם ערך מוסף בדמות ניוזלטר אותו ניתן לקבל באופן יומי, ובכך להישאר מעודכנים.

אתר ynet 

אתר החדשות ynet מבית ידיעות אחרונות הוא אתר החדשות המוביל בישראל למגזר הכללי, והוא משלב עדכוני חדשות של מיטב הכתבים בישראל. נוסף לכך, לאתר עולים באופן קבוע גם כתבות של העיתון ידיעות אחרונות, אולם מדובר בכתבות בתשלום נוסף בעבור מנויים. מדי יום נכנסים לאתר לא פחות מ 1,000,000 גולשים, וע"פ הצפי הוא עתיד רק לצמוח עוד יותר בעקבות שינויים מערכתיים אשר מעבים את התוכן והופכים אותו לרלוונטי בעבור כל מגזר, בין אם מדובר במדור המיועד להורים וילדים ועד מדור גיימינג.

אתר רוטר 

ביחס לאתרי חדשות, אתר החדשות רוט נט בולט בהיותו חדשני, בשל העובדה כי לא מדובר בתוכן אשר עולה דרך כתבים אלא דרך הגולשים עצמם. למעשה, חלק מהתוכן באתר נלקח דרך אתרי חדשות אחרים, אולם לרוב מדובר באתר חדשות המהווה אפשרות נהדרת בעבור חובבי החדשות לקבל דיווחים שלרוב לא עולים לאתרי החדשות המוסדיים. אולם, בשנים האחרונות האתר זכה למחמאות בשל ידיעות בלעדיות אשר הועלו לאתר, וסוקרו באמצעי תקשורת נוספים.

אתר את

אתר את מיועד בעבור המגזר הנשי, והוא כולל דיווחים חדשותיים אך גם טורי דעה נוקבים. באתר ניתן לקבל מידע אודות הטרנדים החמים בעולם הטיפוח, יופי אך גם הורות וסגנון חיים. האתר מבית מעריב משלב גם אופציה למעורבות של הגולשות באמצעות הרשמה למגזין, אותו ניתן להזמין עד הבית באמצעות קופסא מעוצבת עם דוגמיות של מיטב המותגים בעולם ובישראל, אולם מדובר בחבילה אותה ניתן לקבל בתשלום בלבד, בעבור המנויות.