בחירת גופי תאורה נכונים שמהווים הצהרת עיצוב

בחירת גופי תאורה נכונים שמהווים הצהרת עיצוב

עיצוב תאורה שמהווה הצהרת עיצוב היא דרך קלה להציג את האופי האישי של הבית ללא צורך בצביעה מחדש של חדר שלם או רכישת סט של ריהוט חדש. שדרוג התאורה ירענן את הסביבה שלכם ויכול אפילו להפחית את עלויות האנרגיה, אם תבחרו אותו בתבונה. 

המשיכו לקרוא טיפים והצעות למוצרי גופי תאורה שמהווים הצהרת עיצוב, בסגנון שמעולם לא חשבתם שאפשרי.

שיקולי אדריכלות

חשבו על הממדים וההיבטים הייחודיים של החדר לפני שתחליטו על בחירת גופי תאורה שמהווים הצהרת עיצוב. אם לחדר שלכם יש תכונות ארכיטקטוניות א-סימטריות, התקנת גופי תאורה בולטים במוקד החדר תמשוך מיד את העין למרכז החדר.

יצירת סימטריה במקום אחד בחדר עם הדפסי אמנות תואמים, תריס לחלון או רהיטים אחרים כגון שולחנות צדדים הם רעיונות עיצוב חכמים אשר יוצרים את חלון הראווה לקביעת גופי התאורה שלכם.

כשאתם מתכננים עיצוב הצהרתי של תאורה, חשוב לשקול את התכונות הנוספות של השטח שלכם. ייתכנו קורות תקרה שיוסיפו השפעה על העיצוב, רשת של חלונות מסביב לחדר, או אפילו תכונות נוף שתרצו למשוך תשומת לב אליהן. זה מובן מאליו, אבל חשוב לזכור גם למדוד את הפרופורציות של קורות התקרה ואת החלל הסובב לפני רכישת גופי התאורה שאתם רוצים להתקין.

עיצוב פנים אקלקטי

אם ביטוי אישי חשוב לכם, אין הצהרה חזקה יותר מאשר בחירה בסגנון עיצוב פנים אקלקטי, עם גופי תאורה בסגנון מרוקאי. 

גופי תאורה אלו מיוצרים על ידי אמנים איטלקיים, והסגנון המרוקאי מעוצב בהשראת תליון זכוכית שקופה שמספק רקע דרמטי לאפשרויות הנורה הייחודיות. 

אלגנטיות נצחית

אין דבר מפואר יותר מאשר נברשת מסורתית. רבים חושבים שזה עובד רק בחדרים ראוותניים, אבל נברשות יכולות להיראות מדהים גם עם סביבה מאופקת. 

לסגנון עיצוב פנים קלאסי, יש כמה גופי תאורה מדהימים אשר מחקים את הימים הרומנטיים בהם אנשים השתמשו בגופים מוארים בנרות שעווה.

האפשרויות המתקדמות של עיצוב תאורה בהתאמה אישית

הצהרת תאורה לא צריכה להיות רגילה, ומומלץ להתייעץ עם יצרני תאורה לגבי תכונות גופי תאורה מתכווננים שמספקים רמות משתנות של צל ואור. 

בחירה בגופי התאורה הנכונים תהיה מושלמת לתאורת חלקים צדדיים בחדר, להגברת התאורה באירועים, או לכוונון מתאים לשעות מאוחרות בערב, בהתאמה ליישומים פנימיים וחיצוניים.

גופי תאורה כיפיים: אל תפחדו מהבלתי צפוי

אתם אף פעם לא יכולים לטעות עם וינטאג'. כדי להימנע מבית שנראה כמו תיאטרון, תוכלו לבחור בסגנון עיצוב שמשלב פריטים מודרניים וליהנות מהמסע שלכם במסלול הזיכרון. תאורה מודרנית מלוטשת ונקיה שמפיצה אור חמים ואלגנטי, עם רצועות מתכת שמפרידות בין החלקים העליונים והתחתונים של כלי זכוכית מנופחים ביד, מוסיפים עושר ועומק לתכנון. 

הנקודה היא שהבחירה בסגנון התאורה המועדף עליכם תלויה רק בכם, ואין כזה דבר "נכון" או "לא נכון" כשזה מגיע לחיים עם האור בסגנון האהוב עליכם.