בטון מוחלק למשרדים

בטון מוחלק למשרדים

רצפה שעברה שיפוץ או התקנה של בטון מוחלק משיגה למשרדים את פתרון העיצוב המעשי בהתאמה לשפע מטרות, במיוחד אם המשרד מעוצב בשיטת Open space ונדרש כיסוי לשטחים גדולים.

בטון מוחלק למשרדים הוא יציקה איכותית של בטון שמשיגה תוצאות מעולות של רמת גימור, והחידושים הטכנולוגיים מאפשרים היום לעצב רצפות בטון במגוון שיטות עיצוב, כמו למשל יצירת דפוסים שונים על הרצפה, בצבעים שונים או פשוט להחליק את הרצפה בסגנון אלגנטי, בהתאם להעדפות שלכם.

בטון מוחלק יוצר אשליה של מקום ענק

עד לפני כמה שנים, אף אחד לא חשב שאפשר להשתמש בבטון כגימיק של עיצוב פנים. המטרה העיקרית שלו הייתה לבנות בניינים בגישה מעשית, או לשפץ אותם ולשמור עליהם מפני פגיעה.

הגוון האפור של הבטון נקשר ברוב המקרים לחללים תעשייתיים, קודרים ורציניים, וכמעט אף אחד לא חשב להשתמש בבטון כדי להכניס חיים למבנה. להיפך. מבנים שהיו מיוצרים מבטון חשוף נראו מוזנחים.

אבל הסיפור הזה השתנה לחלוטין בשנים האחרונות

בזכות התקדמות הטכנולוגיה והפופולריות הגוברת בסגנונות עיצוב פנים מודרניים, שההשפעה העיקרית שלהם הגיעה מתוך הצורך לחסוך בחומרי גלם של עבודה או לחסוך במקום, כמו גם ההשפעות של הנוף התעשייתי, שיטת בטון מוחלק התגלתה.

בטון מוחלק למשרדים, למשל, מיוצר משכבה של בטון אשר עוברת תהליכים רבים של החלקה ודחיסה, כך שהתוצאה הסופית היא מראה שמשדר יוקרה, עם חללים נרחבים חלקים ומבהיקים.

יתרונות עבודה עם בטון מוחלק

בטון מוחלק למשרדים משיג כמה יתרונות חשובים, למשל:

אפשר להתאים אותו לכל סגנון עיצוב פנים של חללים עסקיים

אפשר לשלב בטון מוחלק למשרדים בחללים עסקיים או ציבוריים נרחבים. יותר מזה, במקור, שיטה זו נועדה ליישום על בניינים מסחריים ותעשייתיים כמו למשל:

  • מפעלי ייצור.
  • חניונים.
  • קניונים.
  • אולמות אירועים.
  • מוסדות חינוך.
  • בתי חולים.

היום הבחירה של בטון מוחלק למשרדים נפוצה גם בבתי עסק פרטיים, בזכות התכונות החשובות של החומר, בשילוב עם אפשרויות השימוש בגוונים רבים, והתוצאות האלגנטיות. כך, למשל, היום אפשר להשתמש בפיגמנטים מסוימים על מנת להשיג מראה שמחה ותוסס לרצפה, תוך שימוש בצבעים ודפוסים שונים, שמשיגים תוצאות של התאמה מושלמת לחלל.

חומר יציב, עמיד וחזק

בטון מוחלק לא נשחק בקלות, מה שאומר שאין את החסרונות של רצפות שמיוצרות מחיפויים, שנפגעות כתוצאה משבירה או פיצוח של הלבנים במהלך השנים, או חדירת נוזלים לרצפה.

חשוב להבין גם שאפשרויות בטון מוחלק למשרדים מיוצר מחומרים עמידים מיוחדים, שהם שמשיגים את יתרונות העמידות לטווח הארוך, גם בחללים שמאופיינים בתנועה גבוהה.

מהירות התקנה

להבדיל משיטות רגילות של ריצוף, שלוקחות זמן ארוך להתקנה, מה שאומר, כמובן, שאי אפשר להשתמש בשטח עד לסיום ההתקנה, בטון מוחלק למשרדים מתבצע במהירות, שפירושה רווח נקי של זמן, וכמובן כסף.