הובלת דירה עם מיכאל ובוריס

הובלת דירה עם מיכאל ובוריס

כיצד לבחור את המובילים המתאימים לכם?

שירותי הובלות דירה ומשרדים הם שירותי שלא בוחרים סתם כך מבלי לבדוק מה מוצע לכם. יש כמה קריטריונים בסיסיים שלפיהם בוחרים מוביל דירה, ולכן מומלץ לפעול לפיהם בכל הובלה שצריכים. הטיפים שניתן כאן מבוססים על ידע וניסיון של אנשי מקצוע שכבר הובילו דירות ועסקים בכל רחבי הארץ, ויכולים לאפיין לכם את המרכיבים החשובים בכל הצעת מחיר שתבקשו. לפי הניסיון של אנשי הובלות מיכאל ובוריס, גם אם זו הובלה קטנה או הובלת תכולת דירה זולה יחסית, כדאי לעשות את זה נכון כדי לחסוך לא רק כסף אלא בעיקר עצבים ועוגמת נפש.

מה חשוב לוודא לפני הזמנת הובלה?

הדרך המקובלת ביותר לנסות לקבל שמות של מובילים אמינים היא לבקש המלצות מחברים, קרובי משפחה ואפילו אנשים שמריכים אתכם בפייסבוק. אבל כשאתם מבקשים המלצה כזאת אל תסתפקו באמירה כללית כמו "הם היו בסדר וביקשו מחיר הוגן", אלא שאלו יותר. אנשי הובלת דירה עם מיכאל ובוריס ממליצים לשאול פרטים נוספים, כמו כמה חדרים היו בדירה שהובלתם, האם הייתה מעלית, מה המרחק שנסעו, האם היו פריטים מיוחדים בתכולת הדירה שהובלתם, האם המובילים הגיעו בזמן, האם הם מספקים גם שירותי אריזה, האם היו דרישות מיוחדות או בעיות שלא דיברו עליהן?

בדיקת בעיות מיוחדות בהובלה

לא בכל בניין יש היום מעלית וככל שהקומה גבוהה יותר והריהוט כבד וגדול יותר זה מחייב היערכות מיוחדות שאתם צריכים לדעת עליה. לפעמים יהיו מובילים שיתעקשו להזמין מנוף כי אי אפשר להוריד ולהעלות את הפריטים שלכם אחרת, והם גם לא ירצו להוריד אותם דרך המדרגות. במקרה כזה, ודאו שאתם מתואמים מבחינת שיטות העבודה כדי לא להיות מופתעים ביום ההובלה. פרטו מראש כל מה שנראה לכם בעייתי מבלי לחשוש שזה יקפיץ את המחיר, משום שעדיך לדעת זאת מראש ולקבל הצעת מחיר להובלה שהיא מדויקת וללא הפתעות של הרגע האחרון. זה לא רק הוגן אלא גם מגביר את האמון במובילים.

ארזו את הדירה נכון
אריזה נכונה היא לא מובנת מאליה. אם אינכם יודעים לארוז כבר יהיה זול ונוח יותר להזמין שירותי אריזה. אתם עשויים לגלות שזה מהיר וזול יותר לבקש מהמובילים לעשות את זה, כי כך גם יצטמצמו האריזות. ברור שעדיך גם להיפטר מכמה שיותר חפצים לפני כן, גם בשביל השקט הנפשי וההתחלה הבריאה יותר בדירה החדשה, אבל זה תלוי בכם. אם כבר נשארים עם כל התכולה לפחות ארזו אותה נכון, עם עיטוף והגנה על פריטים שבירים ורגישים. אל תשכחו לוודא גם שלמובילים שלכם יש ביטוח ויש אחריות מקצועית, ויש לכם אפשרות לקבל פיצוי למקרה של תאונה כלשהי. זה כולל גם פיצוי על תכולה שאבדה או ניזוקה וגם אם חלילה קורה משהו בדירה בזמן העבודה.