הקמת גג סולארי – כל המידע במקום אחד

הקמת גג סולארי – כל המידע במקום אחד

אנרגיה סולארית הפכה להיות בשנים האחרונות חלק בלתי נפרד מחיינו, וככל שעוברות השנים כך היא הופכת מקום מרכזי יותר בחיים של כל אחד מאיתנו. מהסיבה הזאת לא מעט אנשים מחליטים לבצע הקמת גג סולארי, שמטרתו היא כמובן לקלוט את קרני השמש וליצור מהם חשמל.

העיקרון שעומד מאחורי הקמת גג סולארי הוא מאוד פשוט – בדיוק כמו שבגג הבניין יש דודי שמש שמטרתם לספק מים חמים לכל דיירי הבניין, כך גם תוכלו להתקין לוחות סולאריים שהמטרה שלהם תהיה לספק חשמל לכל דיירי בניין. תוכלו אפילו להציע שירות של השכרת גג למערכות סולאריות – כך שתוכל להגדיל בצורה משמעותית יותר את ההכנסות. אז מדוע כדאי להקים גג עבור אנרגיה סולארית?

  • אינכם צריכים להיות תלויים בחברת החשמל, לא יהיו לכם תקלות או הפסקות חשמל לעולם.
  • במקרה שבו יש עודף של חשמל, תוכלו למכור את העודף לחברת החשמל ולהכניס עוד כסף לקופה.
  • אנרגיה סולארית היא אנרגיה ירוקה, כך שאתם תורמים לאיכות הסביבה ושומרים על כדור הארץ.
  • אתם לא צריכים לחשוש מפגיעה בתדמית של הבניין, אף אחד לא יוכל להבחין כי מדובר על גג סולארי.
  • מדובר על פעולת התקנה יחסית פשוטה אך עם תועלת מקסימאלית עבור כל דיירי הבניין.
  • במדינת ישראל אנרגיה סולארית יכולה להיות מנוצלת בצורה מיטבית בגלל ימי השמש הרבים.

כמה יעלה להתקין גג סולארי?

זוהי אולי השאלה שמעסיקה את מרבית האנשים שמתעניינים בתחום של אנרגיה סולארית, כמה יעלה לבצע הקמה של גג שלם או כמה תעלה רכישה של מספר לוחות סולאריים? בלתי אפשרי לתת תשובה חד משמעית לשאלה הזאת מכיוון שלכל חברה המספקת אנרגיה סולארית יש את העלויות שלה.

אך נגלה לכם כי המחירים הם הרבה יותר זולים מאשר מה שאתם חושבים, ובפועל אתם יכולים להחזיר את הכסף על ההוצאה הזאת. בשנים האחרונות חלה ירידה בעלות של הקמת גג סולארי מכיוון שמדינות רבות ברחבי העולם מעודדות שימוש באנרגיה ירוקה על פני שימוש באנרגיה הרגילה שפוגעת בכדור הארץ שבו אנו חיים.

האם ניתן להכניס כסף מגג סולארי?

בהחלט כן! אם יש לכם גג פרטי או גג בבניין משותף – תוכלו להעשיר בצורה משמעותית את הקופה שלכם. ראשית אתם תחסכו לא מעט כסף שאותו הייתם משלמים מידי חודש לחברת החשמל. האנרגיה הסולארית היא זמינה ובחינם, העלות היחידה היא העלות ההתקנה הראשונית.

בנוסף מיד לאחר ההתקנה תוכלו לפרסם שאתם מספקים שירות של השכרת גג למערכות סולאריות, כך תוכלו לספק לאנשים אחרים אפשרות לקבל מכם אנרגיה סולארית בהכנסה חודשית. מדובר על סכומים של אלפי שקלים שיכולים להיכנס לכיס שלכם בכל חודש, דבר שלא הייתם יכולים לדמיין לעצמכם שיכול לקרות – אז למה שלא תעשו זאת?