השכרת גגות למערכת סולארית

השכרת גגות למערכת סולארית

כל הסיבות להשכיר את הגג למערכות סולאריות

כאשר מדברים על השכרת גג למערכת סולארית מדברים על הפתרון הטוב ביותר ללא מעט אנשים ובפרט לאנשים העוסקים בנדל"ן. כן, בעלי הנכסים כבר יודעים את זה וכמו כולם גם הם מחפשים להרחיב את ההצלחה שלהם ואת האופקים שלהם במטרה להשיג את הרווחיות שתסייע להם להצליח בחיים ולהגיע למקומות הגבוהים ביותר. הליך של השכרת גג למטרה הזו לרוב מתבצע אל מול חברות החשמל וזה יכול בהחלט לקרות בפשטות ובתנאי שזה ייעשה על ידי בעלי מקצוע טובים- לא מבינים במה מדובר? הנה המדריך השלם שיסייע לכם להשכיר את הגג הנכון.

השכרת גג למערכת סולאריות – הכדאיות שבדבר

בעידן בו אנשים רוצים להשיג רווחיות ולהעלות את רמת החיים שלהם בחיים הם בוחרים להשתמש בשירותים של השכרת גג למערכת סולארית – משהו שלא רק ישפר את איכות החיים שלהם או של הלקוחות שלהם אלא גם יקטין את הוצאות החשמל וישמור על סביבה ירוקה ונקייה. בחירת הגג זה עניין אחד, מאידך הדבר השני הוא בין היתר לצור מטרה לחברות הממשלתיות על מנת שאלו יוכלו להציב על אותו השטח מערכות סולאריות שיספקו חשמל ואנרגיה בדרכים קצת אחרות – דרכים חסכוניות אבל בעיקר כאלה שלא מסכנות אף אדם. שירות כמו השכרת גגות יש לבצע על ידי כל מיני גורמים אבל הנכון ביותר הוא לשים לב ולבחור אך ורק יזמים שהם חלק מקבוצות רכישה או אפילו לקוח פרטי שרוצה להשתמש בנכס שלו לרווחיות.

הקשר בין השכרת גגות למערכות סולאריות לבין מעורבות הממשלה

יש כל מיני יתרונות להליך של השכרת גג למערכת סולארית אבל היתרון הגדול ביותר קשור במעורבות ותמיכת הממשלה בכך ולצורך הדוגמא תמיד אפשר לדבר על העולם המערבי שכבר הבין את זה והפעיל את רשויות החקיקה לעודד כמה שיותר תרחישים כאלו במטרה להגדיל בסופו של דבר את התפוקה של האנרגיה במשהו חילופי וטוב יותר. כשמסתכלים על כל היתרונות מבינים שמי שמרוויח מכל הסיפור הם בעיקר האזרחים שמקבלים עולם אחר ובעיקר אפשרויות רבות של אפיקי תשואה בלתי נגמרים. אז אם עד כה חשבתם כי מדובר רק בעניין אקולוגי שהרי היום אפשר בוודאות להגיד כי השכרת גג למערכת סולארית הוא גם צד עסקי מוצלח לא פחות ומאידך, בכדי למקסם את ההצלחה ואת הרווח שיהיה ניתן להפיק חשוב להכיר את המעורבים המרכזיים להצלחה זו.

איך אפשר להרוויח מגג למטרות התקנת מערכת סולארית?

כפי שהבנתם, השכרת גג למערכת סולארית יכולה לספק לא מעט דברים ובין היתר גם תשואות שמקורן בהשכרה יציבה ארוכת שנים. אז נכון שלצורך ההשכרה יידרש מכם לקחת הלוואה או אפילו לממן את זה באמצעות קבוצת מימון ומאידך לטווח הארוך יותר העסק הזה הולך להיות מנת חלקכם ולסייע לכם לשפר את איכות החיים שלכם מהקצה אל הקצה. רוצים להשכיר גג לצרכי השקעה באנרגיה סולארית וצריכים להשיג מימון? הדרך הטובה ביותר לפרוס את ההתחייבות שלכם היא לערב בנק או גורם אחר ברווחים עצמם שתניבו מפעולה זו. רוצים לחסוך עלויות תקופתיות? יש לא מעט גופים שיכולים לממן לכם את הדבר אבל כאן כן עולה השאלה כיצד תדעו שזה הגוף המתאים לכם לצרכי המימון? האם מי שאתם מתחייבים בפניו הוא אכן הגוף המתאים לכך?

האם אפשר להשכיר גגות לצרכי התקנת מערכות סולאריות בכל מקום?

התשובה הינה חד משמעית כן! אתם בהחלט יכולים להשכיר גגות למערכות סולאריות ולייצר חשמל מהסוג האחר – אחד כזה שלא פוגם בסביבה ובטח שלא יכול לסכן את מצב בריאותכם. נכון להיום ניתן לראות השכרת גג למערכות סולאריות בכל מקום לרבות גופים ציבוריים גדולים. לצורך העניין במדינה שהשמש הוא חלק גדול ממנה אפשר ואפילו רצוי להשתמש בשירותי השכרה ולהשכיר גגות על פי הגודל והרוחב המתבקשים לכך. יש לכם גגות שהם חלק ממבנה מוסדי גדול? זה בדיוק הרגע לחפש את האנשים הרלוונטיים שיסייעו לכם גם מהפקת אנרגיה נכונה וגם מתשואה כלכלית לא קטנה.

איך משכירים גג לצרכי הקמת תשתית סולארית?

לפני שאתם נכנסים לתהליך של השכרת גג למערכת סולארית יידרש מכם להשיג מימון, לאחר השגת המימון יידרש מכם למצוא חברה מבצעת. כאמור, מציאת חברה מבצעת זו דרישה קריטית ביותר להצלחת התהליך וכאן יידרש מכם להשקיע לא מעט זמן ומחשבה. אם כן, ההתקנה עצמה חייבת להיעשות אך ורק על ידי חברות בעלות ניסיון וזאת על מנת שתוכלו להבטיח כי כספכם לא יושקע בנתיבים הפחות רלוונטיים. מצאתם יזמים לביצוע המשימה? וודאו כי מדובר בחברה בעלת ניסיון ובפרט בתחום החשמל, אינסטלציה ומים. השוק הפתוח מציע לא מעט חברות שיכולות לספק לכם את השירות הנ"ל ולכן חשוב מאוד מצידכם לבדוק את כל התנאים המתבקשים להצלחת ההליך הרבה לפני שמתחילים בהשכרה עצמה. רוצים לעשות את זה נכון ויעיל? אם מצאתם גוף פוטנציאלי שיוציא את הדברים לאור צאו לפגישת ייעוץ שתוכל לשקף לכם את כל התהליך מתחילתו ועד סופו. אנשי המקצוע הטובים הם אנשי אוטוריטה בתחום ואותם עליכם לחפש הרבה לפני שאתם מחליטים ללכת על התהליך הזה.

הנחת מערכות סולאריות על הגג – איך יודעים שהמיקום נכון?

הקדמה אמרה את דברה, יותר ויותר גופים פרטיים ועסקיים בארץ ובעולם מבינים את הפוטנציאל ומחפשים להשקיע את עצמם ואת מיטב כספם בתגלית המדהימה באמצעות השכרת גג למערכת סולארית. ההתעניינות לגבי התקנה זו על הגגות או השטחים הפנויים היוותה מטרה אחת ברורה – ייצור עצמאי ואנרגיה לצרכי הפקת רווחים! נכון להיום גישה זו מאפשרת לכל אדם לא רק ליהנות מהדבר אלא גם להיות חלק ממערך של עסקה עם פוטנציאל גדול ביותר להרוויח ממנה. כמו כן, במעמד הזה ניתן לומר כי גם המשקיע וגם מי שנהנה מההשקעה יקבל "מוצר" יוקרתי שיודע לגונן גם מפני נזקי הסביבה שמבוטלים כאן ביחס להפקת אנרגיה בדרכים אחרות. עומדים לפני השקעה או הצבת מערכות סולאריות בכל מיקום פתוח או על גגות? כאן יידרש מכם להעמיק ולבצע סקר שוק ברור, כמו כן להיוועץ עם כלכלנים, שמאי מקרקעין וכל מי שבקיא בסופו של דבר בעניין של אנרגיה סולארית והבירוקרטיה הנדרשת לשם כך. כאשר מדברים על השקעה מהסוג הנ"ל מדברים על נכסים שווה ביותר לנצל אותם ובפרט למטרה זו שיכולה בהחלט להפוך יעילה להנבת רווחים ובתנאי שעושים עבודה מקדימה נכונה שאחרת מהלך זה עלול להוביל להפסדים ובסופו של דבר להחמצת ההישגיות שבשיטה.

הקשר בין התקנות סולאריות לבין חוק התכנון והבנייה

במסגרת תקנות חוק התכנון והבנייה שמספקות אפשרות להציב מתקנים סולאריים על גג או מבנה קיים יצא חוק חדש המקנה הליך רישוי מקוצר יותר מהרגיל. בעבר התייחסו התקנות לגודל המתקן של השטח ובהגבלה עד 150 מ"ר ואילו נכון להיום התקנות שונה את דרכן ומתייחסות להספק של הפקת החשמל מה שמאפשר לכל יזם פרטי להציב מתקן סולארי על כל מבנה שבבעלותו צורה פשוטה וללא סיבוכי פרוצדורה מיותרים. ההתקנות הן למבנים פרטיים אבל גם מתאימות למבנים ציבוריים או למטרות הקשורות במבנים חקלאיים, מחסנים וכל מטרה מסחרית אחרת – תלוי מה הצורך. מטרת ההתקנות היא בסופו של דבר להינה לאפשר למכלול האנשים החל מאזרחים ועד יזמים לנצל אנרגיה בצורה הנכונה והכי חשוב? בצורה חילופית שתמנע את הנזקים הנגרמים לרוב כתוצאה מזיהום אוויר בעת ייצור החשמל. עניין ניצול האנרגיה יתרחש על הצד הטוב ביותר ובתנאי כי הוא יילקחו בחשבון כל הפרמטרים לרבות ניצול נכון של שטח ומבנים קיימים. כאמור הנה לפניכם תוכנית המאפשרת גם ליזמים עסקיים וגם לאנשים פרטיים להנות מהקמת מערכות סולאריות תוך כדי ניצול כפול של הקרקע הייעודי לפיתוח וכן חסכון בלא מעט משאבים שכבר הוזכרו במאמר זה.

בסיכומו של דבר אם אתם מעוניינים בניצול אנרגיה אין ספק כי השכרת גג למערכות סולאריות יעשה את העבודה על הצד הטוב ובתנאי כי ההתקנה תבוצע על מרחב פתוח וחשוף לשמש ברוב שעות היום ובעיקר בשעות החמות יותר. מערכת זו תינתן להתקנה בכל מקום וכל מבנה ובתנאי כי תבוצע על גבי השטח הנכון בעלת שטח גג מספקת. כמו כן התנאי הנוסף לקיום ההתקנה הינו גג משופע כמו רעפים בעוד רצוי המבנה יפנה לצד הדרומי יותר ולא תהיה הצללה או הקמה בהסתר של המערכת – אחרת לא עשיתם דבר. גם עניין חריגות הבניה ואי אישורים מטעם ועדת תכנון המקומית עלולים לעכב לכם את התהליך ולכן, לפני שאתם מתחילים את התהליך אל תשכחו לסמן וי על כל הנדרש לרבות דחיית שינויים שלא קיבלו אישור מטעם חברת החשמל.