התכשיט שממשיך לתת – צמידי פנדורה

התכשיט שממשיך לתת – צמידי פנדורה

אין כמו צמיד חדש ומעודן לקשט את פרק כף היד ואם יש חברת תכשיטים בינלאומית מובילה שיודעת להפתיע ולרגש בלי סוף בעיצובים של צמידים מופלאים הרי זו פנדורה.
החברה מוכרת את תכשיטיה ביותר מ-100 מדינות בעולם, היא החלה את דרכה בקופנהגן דנמרק וכיום מציעה קולקציות מגוונות של תכשיטים באיכות גבוהה המעניקים לכל אישה הזדמנות לחגוג את הנשיות שלה עם צמידים מופלאים בעיצובים על זמניים או אופנתיים לפי בחירה.

הצ'ארמס – זה כל הקסם

אחד המוצרים הבולטים של פנדורה הוא הצ'ארמס, חרוז הקסם, שמאפשר להמציא מחדש כל תכשיט באמצעות החלפת צ'ארמס. כלומר, רוכשים צמידי בסיס וניתן להלביש עליהם את הצ'ארמס וכך ליהנות מתכשיט עדכני ומגוון לפי המגמות הבולטות.
כמו כן, כל צ'ארמס יכול לסמל תקופה מיוחדת בחיים כמו חתונה, ילדים, התחלה חדשה. אפשר להרכיב על הצמידים מספר צ'ארמס וכך לשדרג משמעותית את מראה הצמיד לפי הטיימינג, האירוע או החשק.

היופי בצמידי פנדורה, מעבר לעיטורים המיוחדים הוא שהם מגיעים עם סוגר בטיחות וקל מאוד לפתוח ולשחרר את הצמיד, להכניס את הצ'ארמס המבוקש ולנעול מחדש תוך שימוש במפתח האחיזה המיוחד של פנדורה שייעודי למטרה זו.
הקסמים הדקורטיביים הללו נעים בחופשיות עם תנועת היד ומייצרים מראה מדהים כאשר אפשר להחליט כמובן איך לסדר אותם בסדר המועדף ובמרווחים מדויקים בסימטריה מושלמת כל פעם מחדש.

להשחיל וליהנות כל פעם מלוק אחר

היצע הצמידים מסחרר ומתחדש מקולקציה לקולקציה כאשר ניתן לראות צמידי כסף קלאסיים עם צ'ארמס ותליונים וכן צמידי טניס משובצים זירקונים. בליין הצמידים ניתן למצוא את צמידי בנגל האהובים המבריקים למרחקים ומגיעים עם תוספות מעניינות לפי עונתיות כמו למשל, סוגר זהב, סוגר גמיש, אבנים בצבעים שונים.
בין צמידי הרגעים בליין הקסום מככבים דגמים עם לבבות, אבני כסף סטרלינג עם חריטות מיוחדות. הצבעוניות של הצמידים אף היא מגוונת להפליא מגוון רוז' רומנטי ששולט בין הדגמים ועד לבן אלגנטי וגם צבעי העור בולטים.
כאשר בוחרים צ'ארמס אפשר לבחור מתוך סדרות עשירות משובצות או חלקות, בצבע שחור דרמטי או בגוון בורדו דומיננטי ועוד חרוזים שכל אחד מהם הוא כמו יצירת אמנות בפני עצמה.
כאן המיקס אנד מאץ' קובע וכל אחת יכולה ליצור לעצמה את צמיד החלומות בסגנון המועדף עליה. יש מי שיעדיפו את הטאץ' הנאיבי עם צארמס מובילים של דיסני ואחרים את המראה האקזוטי ויש מי שילכו על המראה הטבעי בדמות אלמנטים בהשראת הטבע כמו פרחים ופרפרים וקמעות ואפילו צארמרס עם אלמנטים מעולם הטיולים דוגמת האוטובוס של לונדון וכן ליינים עם אלמנטים של חגים ומוטיבים מענפי ספורט שונים. כמו כן, חרוזי זכוכית מוראנו מאיטליה ועוד הפתעות.

איך בוחרים וכיצד מבטיחים שלמות

כאשר בוחרים צמיד מחליטים קודם על סוג הצמיד המועדף בין אם זה צמיד כסף או זהב. מרבית התכשיטים הם זהב סטרלינג ויש גם זהב 14 קראט בעיצוב אלגנטי וגם תכשיטים המשלבים בין כסף וזהב, שתי מתכות אציליות ביחד. לאחר מכן, את המידה המתאימה ביותר לפי פרק כף היד. לרוב כדאי להוסיף עוד סנטימטר כדי שהצמיד ירגיש נוח. השלב הבא הוא בחירת הצ'ארמס וקיימים מאות סוגים כך שאפשר באמת לגוון את המראה המתקבל, בין אם מדובר בצ'ארמס של דיסני או אבני חן. לרוב נהוג להוסיף גם שרשרת ביטחון על אף שהצמידים בעלי אבזמים איכותיים ובכל זאת – יש מי שמעוניינים להבטיח את ההגנה באמצעות שרשרת בטיחות.