כיצד יש לבחור מעסה מקצועי?

כיצד יש לבחור מעסה מקצועי?

רבים מאתנו מכירים את תחום העיסויים מענף הספא אשר מציע מכלול של שירותים המשולבים עם העיסוי. ועם זאת, חלקנו לא בהכרח מחפש לשהות בבריכה או ליהנות מארוחת בוקר מפנקת. למעשה, הרוב המכריע אשר מחפש אחר עיסוי מקצועי, עושה זאת מטעמים רפואיים ולצורך הקלה משמעותית על שרירים תפוסים או הפחתת רמות מתח נפשי וסטרס.

ועם זאת, בעוד שבמתחמי הספא איננו נדרשים לבחור, כי אם רק להגיע לקבלת העיסוי, הרי שבבחירת מעסה מקצועי פרטי, כאן אנו לא אחת נמצא עצמנו בצומת דרכים. להלן מספר קריטריונים חשובים שכדאי לקחת בחשבון.

תעודות והכשרה

אל תחושו מובכים או לא נינוחים לבקש מן המעסה שעמו יצרתם קשר את האסמכתא לכך שהוא איש מקצוע מיומן. כל מעסה מקצועי מוכרח להחזיק בתעודות מטעם המוסד הלימודי שבו למד. למעשה, עיסוי לא מקצועי אשר נעשה בצורה לא נכונה, לא רק שאיננו יועיל לשרירים הכאובים, כי ייתכן ואף יזיק וירע את המצב הקיים.

התמחות נקודתית

מחפשים אחר מעסה מקצועי במרשתת? הקפידו להכווין את החיפוש שלכם נקודתית לתחום שאותו אתם מחפשים. כך לדוגמא, אתלטים יחפשו אחר מעסה המתמחה בעיסוי ספורטאים מקצועי. ואילו מנגד, מי שסובל משרירים כאובים לאורך זמן, הרי שייתכן ויחפש אחר מעסה המתמחה בעיסוי רקמות עמוק.

המלצות פה לאוזן

אין דרך טובה ויעילה יותר להגיע למעסה מקצועי מאשר המלצות פה לאוזן. מרבית המעסים מציגים באתרם לקוחות ממליצים. אך מוטב גם לבדוק ברחבי הרשת ולראות מה הן התוצאות שעולות כאשר רושמים את שמם. מכירים מכר או מכרה אשר עברו עיסוי מקצועי? זוהי ללא ספק הדרך היעילה והנכונה ביותר.

כימיה ואמון

בסופו של יום, כאשר אתם מגיעים לקבלת עיסוי מקצועי פרטי, הרי שאתם רוצים לדעת כי אתם אכן בידיים מקצועיות ואמינות. זהו אמנם טיפ שאיננו מסתמך על נתונים או קריטריונים, אך הוא חשוב לא פחות – תחושת בטן. האם אתם מרגישים כי מדובר בבעל מקצוע שאפשר לסמוך עליו? שאפשר להפקיד בידיו את בריאות שריריכם? תחושות שכאלו יעלו כבר משיחת הטלפון הראשונה.