כיצד לבחור במסעדה לאירועים קטנים?

כיצד לבחור במסעדה לאירועים קטנים?

רבים טועים לחשוב כי הבחירה במסעדה לאירועים היא הרבה יותר קלה ופשוטה מאשר זו הכרוכה בסגירת אולם אירועים ססגוני ויוקרתי. למעשה, החל מהרגע שבו אתם בוחרים לתכנן את האירוע שלכם במסעדה, לפתע מתגלים אי אלו אתגרים שנעלמים כלא היו כאשר מדובר באולמות מסודרים. החל מתקליטן ועד למערכות סאונד שילוו את האירוע, ניהול האירוע ועד למנות שמצולחתות היטב; להלן מספר טיפים מרכזיים שיעזרו לכם לבחור נכונה את המסעדה לאירוע המתקרב.

אל תוותרו על הגעה לשלב הטעימות

בעוד שאולמות אירועים מתחייבים לזמן את החוגגים לשלב טעימות ובו ייבחרו המנות בקפידה, הרי שמסעדות רבות "מוותרות" על התענוג ולמעשה משאירות את החוגגים באפלה. מומלץ אם כן, לעמוד על הזכות להגיע לטעימות שיסייעו בבחירת המסעדה לאירוע. מרבית המסעדות אינן עורכות יום מיוחד ובו מוזמנים לטעימות, כי אם פשוט מודיעות על יום בו נערכת חגיגה אצלן, ואז אפשר גם להוציא מנות לשולחן צדדי.

זוהי דרך מעולה שבאמצעותה תוכלו להחליט אם כן המאכלים המוגשים הם לטעמכם, או שמא מומלץ להמשיך בחיפושים אחר המקום המושלם לאירוע המתקרב.

הקפידו על קרבה גיאוגרפית

בעוד שאולמות אירועים מתאפיינים לרוב במרחקים משמעותיים מאזורי מגורים שונים, הרי שמסעדות לאירועים מאפשרות לנו ליהנות מגמישות רבה יותר בכל מה שנוגע לקרבה הגיאוגרפית. זוהי גם דרך מעולה לבצע סינון איכותי בין מגוון המסעדות הקיימות ולהחליט כי האירוע ייערך בעיר המגורים שלנו ולא בערים נוספות מסביב. נסו תמיד לחשוב על האזור שיהיה נוח עבור כלל המוזמנים וקחו בחשבון כי באירוע קטן, כל איחור יכול להיות משמעותי.

וודאו כי ישנה חניה מסודרת, או חניות בקרבת מקום

בעוד שאולמות אירועים מקצים חניה מסודרת עבור הבאים, הרי שמסעדות אינן מתחייבות לכך או מחזיקות בחניה מסודרת למעט מעטות בלבד. אם לצורך הדוגמה בחרתם לחגוג במסעדה לאירועים קטנים בראשל"צ הנחשבת לעיר סואנת ועם מיעוט במקומות חניה, הרי שכדאי לוודא ואף לערוך סיור במקום ולראות אם ישנה חניה. הגדילו לעשות ואף הגיעו ביום ובשעה שבהם האירוע המתוכנן אמור להתקיים.

בדקו היטב כי יש מי שינהל את האירוע

כחוגגים המאושרים אינכם צריכים להידרש לבחינה בלתי פוסקת אם האורחים אכן נהנים. על כן, חשוב לוודא כי למסעדה, בדומה לאולמות אירועים, ישנו מנהל אירוע אשר ילווה אותו מתחילתו ועד סופו. על מנהל האירוע לוודא כי לכלל המוזמנים ישנם סידורי ישיבות וכי כלל המוזמנים אכן מקבלים את המנות המוגשות.

מנהל האירוע אף יסייע לכם בתזמון החגיגה ובשלל תוספות קטנות אותן תכננתם דוגמת הצגת מצגת אל מול המוזמנים, נשיאת נאום וכיוצא בזה.