כיצד למצוא אמן בלונים מקצועי?

כיצד למצוא אמן בלונים מקצועי?

כל חגיגה קטנה וגדולה, יכולה להפוך להרבה יותר מזמינה וחיונית עם בלונים שמעטרים את החדר, המסעדה או את אולם האירועים. בלונים הם דרך נפלאה להכניס קצת פלפל אפילו באירועים עסקיים וכנסים מנומנמים. ומה צריך כדי שכל הדבר הזה ירקום עור וגידים? אם כבר הספקתם לקרוא את הכותרת, אז וודאי הבנתם כי אנחנו מכוונים לעבודתם הנאמנה של אמני בלונים.

שכירת אמן בלונים למסיבה או אירוע היא אמצעי נהדר לשדרוג האווירה, והיא יכולה אף להכניס רוח שטות גם בקרב המוזמנים הרציניים וחומרי הסבר ביותר. אך כיצד בוחרים נכון? או! לשם כך ריכזנו כמה דרכים עיקריות שיעזרו לכם לבחור נכונה באיש מקצוע איכותי.

רבותיי, תיק עבודות

עזבו אתכם מכל קריטריון אחר שייעצו לכם לגביו; הדרך הראשונה ואולי העיקרית ביותר שבאמצעותה עליכם לבחור באמן הבלונים שלכם, היא דרך בחינת תיק העבודות הקיים. הרי לא היינו רוצים לגלות לפתע כי הכסף הרב שהשקענו בקישוט ועיטור המסיבה, הניב לנו דבר מה שיכולתנו לעשות במו ידינו וללא כל עזרה.

בתיק העבודות הקפידו לחפש אחר מגוון רחב של עיצובים שונים. וודאו כי אמן הבלונים מציג סידורי בלונים לימי הולדת ועד לבלונים בצורת סטנדים עבור אירועים עסקיים.

שירותיות, מה אחרים אומרים?

שירותיות היא לא עוד המלצה חמה עבור כל ספק שאתם לוקחים לאירועים. שירות איכותי יגרום לכם להסתובב בזמן האירוע כשאתם מחויכים ונינוחים.

אם תרגישו שהאירוע שלכם, ולו באספקט הקטן ביותר, איננו מקבל את היחס הנאות או זוכה לרצינות המתבקשת, הרי שבמהלך כל אירוע השמחה תסתובבו כשאתם מודאגים ומתוחים. זכרו כי נותני שירות החל מאמני בלונים ועד לתקליטנים, שפים וכל הצדדים שלוקחים חלק באירוע – חייבים לתת לכם את האפשרות להסתובב בנחת בידיעה שהכול מטופל כהלכה.

זמינות, בקצב שלכם

עם כל הכבוד לחברות המספקות עיצובי בלונים למגוון עשיר של לקוחות, הרי שחברות קטנות אשר זמינות באופן מידי לביצוע העבודה, ישקיעו הרבה יותר זמן ויעניקו את מלוא התמורה.

מומלץ תמיד לוודא זמינות, ואם אתם חשים כי מדובר בחברה גדולה אשר איננה זמינה בכל עת, הרי שמוטב לראות בכך כנורה אדומה ולהמשיך ולחפש. זכרו כי האירוע שלכם יכול להיות מעט דינמי ואולי להשתנות בשעה או שעתיים. וודאי שלא תרצו לשמוע כי אמן הבלונים שלכם התעכב ובכך גרם למוזמנים להגיע מבלי שהעיצוב הסופי עוד קרם עור וגידים.

מחיר, בדקו אצל מתחרים

בסופו של יום, זכרו כי תחום הבלונים נהנה מתחרותיות רבה עם מגוון חנויות המספקות שירותי עיצוב. אל תמהרו ללכת על הספקים הראשונים שמצאתם, והקפידו לערוך סקר שוק קצרצר.

בחנו את השוני בעלויות בין ספק לספק, והיו סמוכים ובטוחים שבאופן הזה תוכלו לחסוך לא מעט כסף, ובו-זמנית גם לא להתפשר על השירות.