כך תגנו על עצמכם בבית בצורה הטובה ביותר

כך תגנו על עצמכם בבית בצורה הטובה ביותר

הבית שלכם, מקום המבטחים שלכם, המקום אליו אתם בורחים מעול היומיום ומהעולם שבחוץ, אמור להיות המקום הבטוח ביותר. מעין פנטגון פרטי שלכם כשהכניסה אליו מותרת אך ורק למי שאתם מוכנים שיכנס.

אך האם חשבתם על כך שגם בתוך הבית עורבות סכנות? כמו למשל חלונות ללא סורגים, מרפסות ללא מעקה בטיחותי וגבוה מספיק או אפילו ריצפה חלקה מדי שכל הליכה עליה היא סכנת נפשות. בשביל זה, הבאנו לכם את הדוגמאות להגנה על עצמכם מתוך הבית-

רשת הגנה

אם עוד לא יצא לכם להיתקל במוצר הנקרא רשת הגנה, אתם חייבים להכיר אותו. רשת הגנה היא למעשה רשת המתחברת אל התריס שבחלונכם כך שכשתרימו את התריס, הרשת תתרומם איתו ובעצם תיצור חיץ בין פנים הבית לחוץ הבית. בהתקנת רשת הגנה על חלונות הבית אתם מאפשרים הגנה תמידית על הילדים שלכם, כאשר זה ידוע שילדים נוהגים להתרוצץ ללא הרף, בלי לקבל את מראה הסורגים ולקבל הטבה נוספת על חשבון הרשת שמונעת גם כניסה של יתושים וזבובים אל תוך הבית.

הגבהת מעקה המרפסת

אין דבר יותר מהנה כמו לשבת במרפסת ביום שבת, באחר הצהריים נעים עם הילדים. ואם אתם הורים לילדים, מי כמוכם יודע כמה דברים יכולים לקרות ברגע שאתם מסירים את העיניים שלכם מהילדים שלכם לשנייה אחת. אם אתם מרגישים שמעקה המרפסת נמוך מדי עבור גובה הילדים שלכם, הגבהת מעקה המרפסת תהיה פתרון נהדר ומשתיק דאגות. ילדים רבים נוטים להיות סקרנים מהגובה ולהסתכל מטה כדי להבין את המרחק. שיווי משקל לא נכון יכול להוביל לאסון מיותר.

סורגים שקופים

אתם גרים בקומה גבוה וחלונות הבית אינם מאובטחים כלל. כשבטיחות הילדים שלכם חשובה יותר מכל, ברור לכם שאתם הולכים להתקין סורגים בכל חלונות הבית. אך בזמן שסורגים יכולים להרוס את כל נראות הבית, עלולים להיראות גסים ולתת תחושה של הסגר, קיימים הסורגים השקופים שיתנו לחלונות הבית שלכם מראה מודרני ועם זאת קלאסי. מראה נקי, שקוף למראה, כמעט לא נראה להבחנה אך עושה את העבודה שנועד לעשות, הלא היא להגן על הילדים שלכם מפני סכנות.

גם אם אתם גרים בבית שלכם שנים והחלטתם להתקין עכשיו סורגים או רשת הגנה וגם אם עברתם עכשיו לדירה חדשה שעליכם לחשוב על כל דבר ודבר, בטחון הילדים שלכם חשוב לכם וזה הזמן שלכם להפוך למודעים יותר לסביבת הבית, לראות מה לא בטיחותי בתוך הבית ולנסות ולשפר את המצב. בין אם מדובר בריפוד פינות השולחן כי ילדכם בדיוק בגובה ועד להתקנת סוגרים על דלת המקרר או מכסה האסלה. ילדים נמצאים בכל מקום עקב היותם כל כך סקרנים. וכשאתם יכולים להגן עליהם כמה שרק אפשר, למה לא?