רופאי שיניים יש הרבה, כך תמצאו את הרופא שלכם

רופאי שיניים יש הרבה, כך תמצאו את הרופא שלכם

רופא השיניים האידיאלי לא מסתכם במישהו שינקה לכם את השיניים, בריאות הפה ושיניים זה חלק חיוני מאד בבריאות הכללית, ולכן חשוב מאד שלכל אחד יהיה רופא שיניים קבוע שיוכל לבקר לאורך השנים ויכיר היטב את היסטוריית הטיפולים שלו, כך תוכלו להימנע מהזנחת בריאות הפה שלכם.

טיפולי שיניים זה הסיוט של רוב האנשים, יש כאלו שמפתחים פחד מהזריקות והמקדחים, ולאחרים החוויה היא כמו ללכת למוסך, אנחנו לא מבינים בזה ולא יודעים מה אנשי המקצוע עושים שם. החוויות האלו יוצרות תחושת חוסר אונים שמונעת מאיתנו ללכת לקבל את הטיפול שאנחנו זקוקים לו. רופא שיניים קבוע יאפשר לכם להרגיש בנוח להגיע לטיפולים ואף יעניק לכם תחושת בטחון במקרה חירום. 

כדי לנסות לשנות את החוויה, שוחחנו עם רופא שיניים מוכר שנתן לנו המלצות למציאת רופא השיניים שלכם. 

5 טיפים לבחירת רופא השיניים האידיאלי עבורכם 

ביקורים קבועים אצל רופא השיניים הם המפתח לחיוך יפה ובריא. על מנת למצוא מרפאת שיניים שתהיה ברת קיימא עבורכם התחילו בכמה פרמטרים מנחים שלקיחתם בחשבון תסייע לכם למצוא מרפאת שיניים שתתן לכם מענה לטווח הרחוק:

  1. האם מרפאת השיניים נגישה למקום מגוריכם? נגישות למקום מגוריכם זה פרמטר חשוב, על מנת שבאמת תבקרו במרפאת השיניים באופן סדיר היא צריכה להיות במיקום נוח שלא ישבש את שגרת יומכם.
  2. האם המרפאה פתוחה לקהל בשעות נוחות? שעות פתיחה גמישות חשובות על מנת שטיפולי השיניים לא יצריכו ממכם לקיחת ימי חופש או התארגנות גרנדיוזית, קביעת תור לרופא השיניים היא דבר שבשגרה והתייחסות אליו ככזה תידחף אתם לא להימנע מטיפולים.
  3. המלצה חמה – במידה ושמעתם על רופא שיניים מומלץ מקצועי ומהימן דרך חבר קרוב אנו ממליצים לבצע פגישת היכרות עם המרפאה ורופא השיניים, רושם ראשוני בהחלט יכול לסייע לכם בבחירת המרפאה המתאימה.

מלבד זאת במידה ושמעתם על מרפאה טובות כנסו בקרו באתר האינטרנט של המרפאה, קראו חוות דעת של מטופלים כך תוכלו לקבל חוות דעת רחבה בנוגע לאיכות הטיפולים.

  1. קופת חולים מקומית – אם אתם מנויים בקופת חולים לבריאות השיניים תוכלו לבקש מהם את רשימת רופאי השיניים הקרובים לביתכם ולבצע שיחת היכרות ראשונית שתתן לכם מושג אם ישנה התאמה.
  2. אסתטיקה והיגיינה – טיפולי שיניים חייבים להתבצע בסביבה סטרילית, חשוב לוודא שהמכשירים עוברים עיקור וסביבת הטיפול סטרילית ונקיה כדי להימנע מזיהומים שעלולים להגיע את אזור הטיפול בפה. במועד ביקורכם במרפאה בקשו להביט בחדרי הטיפולים.

אז לאחר התייעצות עם המומחים בתחום, אנחנו יכולים להבין שהמפתח במציאת המרפאה המושלמת עבורנו היא חיפוש אחר רופא שיניים שיהיה נגיש עבורנו, שיהווה עבורנו מוקד ביטחון, וכמובן שיהיה בעל סמכות רפואית לביצוע טיפולי השיניים. כל אלו יעזרו לכם בבחירת הרופא שילווה אתכם בדיקות שגרתיות וגם במצבים בהם יש צורך בטיפול.