מדפסת מדבקות ברקוד

מדפסת מדבקות ברקוד

השוק הפתוח מציע מגוון של מדפסות וביניהן גם מדפסת מדבקות ברקוד – איך זה יכול להועיל לעסק שלכם? בכדי להבין כיצד לבחור ומה מתאים ביותר, הנה כמה דגמים שמצאנו וייתכן מאוד שישרתו אתכם על הצד הטוב ביותר. אז איך בוחרים? על איזה חומרי גלם מדובר בפועל? כל המידע אודות מדפסת מדבקות שיודעת לעשות הרבה מעבר להדבקות.

מאיזה חומר גלם עשויות המדבקות?

כאשר בוחרים מדפסת מדבקות, הדבר הלא פחות חשוב הוא להבין מאיזה חומר עשויות המדבקות, אם זו מדפסת מדבקות ייעודית שמדפיסה ברקודים, חומר הגלם הטוב ביותר הוא או מדבקות נייר, אבל אפשר בהחלט לשלב גם מדבקות פלסטיק. יש מגוון של מדבקות נייר וכך גם גדלים משתנים, למשל, הגדלים המומלצים הינם 50 על 12 ובו זמנית ניתן לראות גם גדלים של 57 על 32 או 57 על 32  ואפילו 100 על 54- שוב, הכול עניין של בחירה והתאמה לצורך שלכם. כמו כן, יש כמה וכמה סוגי מדבקות, יש מחוברות לדבק שניתן להסרה ויש שלא – כאמור, כאן תלויים הדברים במחיר ומדבקות שיהיה ניתן להסיר תעלנה קצת יותר יקר. חשוב לומר כי כאשר בוחרים מדפסת מדבקות ייעודיות לברקוד, ראוי לוודא כי היא מכילה גם תוכנה לעיצוב והדפסת המדבקות בדרך בה תבחרו וכך גם ללא בעיה או הגבלה לחומר הגלם הנבחר כאמור מדבקה מפלסטיק או מדבקה מנייר. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון בעת רכישת המדבקות הוא האם הן מתאימות לתנאי חוץ או פנים? כלומר, האם מדבקה תשרוד גשם כשהמוצר נמצא כמה שעות בחוץ ביום גשם?

חשיבות תוכנת העיצוב לצד מדפסת מדבקות

מדפסת מדבקות חשוב לבחור לצד תוכנת עיצוב מתאימה. כאמור, התוכנה הזו היא זו "שתנחה" את המדבקה ותספק לכם בדיוק את העיצוב והכיתוב הנכון בזמן ההדפסה. באמצעות התוכנה, אפשר לעצב לא רק את הכיתוב אלא גם את צורת המדבקה. רוצים שהמדבקה תהיה לאורך או לרוחב? גם את הדבר הזה מבצעת התוכנה ולכן, בעת רכישת מדפסת מדבקות חשוב שלא לפסוח על פרט חשוב זה. הדבר החשוב ביותר הוא אולי מדפסת מדבקות שלא תתפוס לכם יותר מדי מקום על השולחן, מאידך, שאר הפרטים לא פחות חשובים. איכות המדבקות, איכות השירות ובפרט, כל חלקי הבלאי והתחזוקה של מכשיר האמור לשרת אתכם לטווח הארוך והעיקר, חף מתקלות שאפשר למנוע באמצעות מתקלים ותחזוקה נכונה.

זהו, עכשיו אתם צריכים מדפסת נוחה, שאינה עובדת על דיו ואם אפשר רצוי שאפילו תהיה טרמית- זה חשוב, כי כך תוכלו להשיג בו זמנית הדפסה איכותית ואחת כזו שתיצרב על המדבקה עצמה. רוצים לגוון בצבעים? חפשו מדפסת שמשרתת גם את זה כאמור, צבעים שחור, לבן ואפילו אפור או צבעוני.