מחפשים שעון יד? קחו 3 טיפים למציאת השעון האידאלי

מחפשים שעון יד? קחו 3 טיפים למציאת השעון האידאלי

החלטתם שהגיע הזמן לבחור שעון יד. מאחר ומעולם לא היה לכם שעון יד, אין לכם שמץ של מושג באיזה שעון לבחור, מה נחשב טוב, מה נחשב פחות טוב, אילו דגמים עמידים יותר מאחרים וכן הלאה.

כמובן שהשעון האידאלי יהיה שונה מאדם לאדם, בהתאם לתכונות השעון, חומריו ומרכיביו. בזמן שהחיפושים יכולים להיות קשים מעט כשאתם לא מכירים את כלל הדגמים והמותגים, הרשו לנו לתת לכם 3 טיפים לבחירת השעון האידאלי עבורכם-

קחו בחשבון את הסוגים השונים

כאשר אתם בוחרים שעון, אתם צריכים להבין ולהכיר את הסוגים השונים הקיימים בשוק השעונים. קיימים שלושה סוגים שונים של שעונים אותם אתם יכולים לקחת בחשבון לפי ההעדפה האישית שלכם

  • אנלוגי- שעון בעל שלושה מחוגים המצביעים על מעברי השעות, הדקות והשניות
  • דיגיטלי- שעון בעל צג דיגיטלי המציג את ספרות השעות, הדקות והשניות ללא כל מחוגים
  • אנלוגי\דיגיטלי- שילוב של שני השעונים יחד

שעונים אנלוגים נחשבים יותר למסורתיים וייראו לרוב בפגישות עסקים חשובות ובהזדמנויות שונות כאשר נדרש מכם להרשים את הסביבה. השעונים הדיגיטליים הם המזדמנים יותר כיוון שהם משמשים אתכם לכל אורך היום ונראים מודרניים יותר.

בחרו את הסגנון שלכם

בסופו של דבר ואחרי הכל, השעון שתבחרו הוא השעון שתאהבו יותר מכל. לכן, חשוב שתדעו מהו הסגנון שלכם עוד לפני שהלכתם לבחור אותו. אם אתם אנשי ספורט למשל, תימשכו יותר לשעונים הדיגיטליים המאפשרים לכם לראות את כמות הצעדים שלכם, מד הדופק ועוד. אם אתם שייכים לעולם המשרדים והאירועים הרשמיים תרצו שעון מרשים יותר. כך, גם אם אין לכם את הסכום הנדרש לשעון רולקס, שעון רולקס יד שניה יוכל לסגור לכם את העסקה ולהעלות את רמתכם הרשמית בכמה שלבים משמעותיים.

החליטו על תקציב

יש אנשים שיודעים כי הטעם שלהם הוא טעם יקר שהם אינם יכולים להרשות לעצמם. כאשר אתם מחליטים על תקציב לרכישת שעון היד שלכם, אתם בעצם תוחמים את מגוון השעונים עליהם אתם מסתכלים ומאפשרים לעצמכם לנפות שעונים רבים שכבר לא רלוונטיים עבורכם. שוב, שעון רולקס יד שניה יוכל להיות פתרון אולטימטיבי אם אתם רוצים להרשים אך להישאר עם כסף בחשבון הבנק שלכם. משהחלטתם על השעון שלכם, רצוי שתעשו בדיקה מקיפה על מקוריות השעון וטיבו, שנת ייצורו וכמובן, דרך מקום מסודר.

עולם שעוני היד הפך להרבה יותר מאביזר המשרת את העונד אותו לדעת מה השעה. עונדי שעוני היד נותנים לסביבה סוג של מושג על אופיים, חשיבותם והיכן הם ממוקמים בשכבות הכלכליות בארץ ובעולם. כך שאם אתם רוצים שהעולם ידע שאתם עושים ספורט ולוקחים זאת ברצינות, השעון שלכם בהחלט יסגיר זאת.