מראות פנורמיות- למה הן כל כך חשובות?

מראות פנורמיות- למה הן כל כך חשובות?

לא מהיום אתם וודאי מכירים את המראות הפנורמיות. לא פעם ולא פעמיים נתקלתם בהן, אולי אפילו הרהרתן כמה שימושיות הן, אך המשכתם הלאה בחייכם מבלי לחשוב כמה חשובות הן.

מראות פנורמיות בעלות חשיבות רבה כשהדבר מגיע לראות לקויה של הדרך כאשר מה שנמצא מעבר לפינה סמוי לעיניים שלכם.

הנה המקומות שמומלץ אם לא חובה שיהיו בהם מראות פנורמיות עבור הבטיחות שלכם-

חניונים

חניונים לרוב נבנים לגובה, כך אפשר לתת היצע גדול יותר של מקומות חניה, לא תופסים עוד קרקע ומנצלים את היכולת לנסוק לגובה בשביל לעשות עוד טיפה כסף. טוב, עוד הרבה כסף.

בעוד שהחניונים הללו מאפשרים ירידה ועלייה בקומות בדרך סללום, מעוקלת מאוד, רצוי שבמקומות כאלה יותקנו מראות פנורמיות עבור בטיחות אלה היורדים קומת חניון ועבור אלה העולים קומת חניון.

צומת רחובות

רחובות המצטלבים אחד בשני, יצרו מפגשי מכוניות במפגש הרחובות. הדבר עלול להיות מסוכן כאשר כל רכב בטוח שלו זכות הקדימה, או שרכב לא מגיע מהצד השני, דבר המאפשר חיתוך מהיר של הצומת.

מקרים כאלה גוררים להמון תאונות דרכים מיותרות שאם מראות פנורמיות היו מותקנות בפינה הנכונה, תאונות דרכים רבות היו יכולות להימנע.

ברכב שלכם

גם כשיש לכם את המראות המותקנות של הרכב, אין דבר כזה יותר מדי הגנה בכביש. מראות פנורמיות קטנות יכולות להיות מותקנות על המראות של הרכב שלכם הן מבחוץ והן מפנים.

כך, אתם יכולים לכסות את ה'שטח המת' שקיים בין מכוניות בכביש וגם להבין בראייה מרחבית יותר את קצב התנועה ואיך להתאים את עצמכם אליה.

חנויות

בעלי חנויות רבים לוקחים בחשבון כי קיימת האפשרות שירימו להם דברים מהחנות. כדי למנוע את זה, לא צריך להתקין את מצלמות האבטחה החדשניות ביותר, לא צריך אפילו מצלמה.

כל מה שאתם צריכים זה מראה פנורמית המותקנת בזוית כזו בה אתם רואים את כל שטח החנות, מי יוצא, מי נכנס, מי מודד ומי מתעכב זמן מה מבלי להסתכל על משהו ספציפי. הדבר יכול להועיל לכם רבות.

צומת השתלבות

כאשר אתם נמצאים במחלף ואמורים להשתלב לכביש רחב כפיים, הייתם רוצים ראייה רחבה יותר של הכביש, לדעת האם מכוניות מגיעות ובאיזו מהירות.

אם בצומת ההשתלבות הייתה מראה פנורמית, הדבר היה עוזר לא רק לכם אלא גם לנהגים הנמצאים בכביש הרחב וצריכים לצפות את ההשתלבות שלכם.

מראות פנורמיות יכולות לשרת אתכם בהמון מקומות, המון פינות והמון צמתים בחיים. הן מצרך חשוב שמשום מה לא מקבל את המקום הראוי לו.