משבר הקורונה ודחיית החתונה שלכם – איך מתמודדים?

משבר הקורונה ודחיית החתונה שלכם – איך מתמודדים?

התקופה הנוכחית הייתה אמורה להיות העמוסה והמרגשת ביותר בחייכם. דבר לא היה יכול להכין אתכם למציאות משבר הקורונה, מציאות שהולידה אכזבה, תסכול וגם אולי קצת כאב. נגיף הקורונה חתום על לא מעט ביטולים ודחיות של אירועים, כך שאתם לא לבד. אז איך מתמודדים עם דחיית האירוע?

 

1.לפני הכל: טלפונים לספקים השונים

מדובר על סיטואציה שאיש לא היה יכול לצפות אותה. כפי שאתם המומים וכאובים את דחיית האירוע, כך גם הספקים השונים ובעיקר – מתחם האירועים. כעת, כשברור לכם שהאירוע שלכם חייב להידחות בעקבות ההנחיות וההגבלות החדשות, כדאי להרים טלפון למנהל האירוע שלכם. מה חשוב לבדוק?

  • האם תוכלו לקבל את כספי המיקדמה
  • במידה ולא, הגיעו להסכמה כי תהיה לכם עדיפות עם קביעת תאריך חדש לאירוע
  • בדקו מול מנהל האירוע האם תנאי הדיל שהוצעו לכם, יהיו רלוונטים גם בעתיד

 

ומה באשר לספקים? עליכם לבדוק עם כל ספק וספק – החל מהצלם, דרך מעצב השיער ועד התקליטן, היכן הדברים עומדים:

  • האם ישנה אפשרות לבטל מולם את העסקה?
  • במידה ולא, בקשו לשמור על תנאי הדיל שהוצעו לכם 
  • בקשו התחייבות כי במידה והם לא יהיו פנויים בתאריך האירוע הבא, תהיו זכאים להחזר כספי בעבור המיקדמה

 

2.שננו לעצמכם שוב ושוב – האירוע בסך הכל נדחה!

לעתים, על מנת להיכנס לפרופורציות, כל מה שאתם צריכים זה להזכיר לעצמכם שהאירוע נדחה, ולא בוטל. החתונה שלכם היא אמנם האירוע שהכי מעניין אתכם, אך זיכרו כי בוטלו אירועים בקנה מידה גדול יותר: מיורו, דרך האירוויזיון ועד האולימפיאדה שתתקיים רק בשנה הבאה. האהבה שלכם חזקה מתמיד, וזהו הדבר החשוב ביותר.

 

3.שלחו SMS לכל האורחים שלכם

אמנם האורחים שלכם לא צריכים הודעה רשמית על כך שהאירוע נדחה, אך כדאי בהחלט לשלוח להם sms מכם. נסחו הודעה יפה, בה אתם מודים להם על הפירגון, העידודים והחיבוק. זיכרו כי תרצו לראות את כל האורחים שלכם באירוע שיתקיים בסופו של דבר, כך שכדאי בהחלט לשמור איתם על קשר חם ומכבד.

 

4.יש לך זמן לבחון יחד טבעות נישואין!

במקום לתפוש את משבר הקורונה כמשבר, למה שלא תתפשו אותו כהזדמנות? כל מסע האהבה שלכם התחיל ברכישת טבעת אחת שנבחרה מתוך מאות דגמי טבעות אירוסין. כעת, מאחר ויש לכם המון זמן בבית, תוכלו לבחון דגמי טבעות נישואין. נצלו את הזמן המושתף יחד לרומנטיקה, מחשבות מתוקות על החתונה הקרבה ועל העתיד המשותף.