מתנות למשפחה? זה לא כל כך מסובך

מתנות למשפחה? זה לא כל כך מסובך

אחרי שסיימנו תקופת חגים אחת, יש לנו רגיעה של כמה שבועות עד לחגים הבאים.

כשהחגים לא קרובים ולא רחוקים, אנחנו נוטים לשכוח מלחשוב על המתנות אותם נצטרך לתת במעמד החג. אך גם אם אין חג, תמיד יכולים להיות ימי הולדת, ימי נישואין וחגיגות אחרות אליהם תצטרכו לבוא עם מתנה.

אז איך בוחרים מעכשיו לעכשיו מתנות ומבלי להיכנס ללחץ? בדיוק כך-

מתנות נקנה בדרך כלל לקרובים שלנו, אלה שאנחנו אוהבים. בין אם משפחה או חברים. לכן, עם כל הקושי בבחירת מתנה, אנחנו נדע לפחות לאן לכוון מההיכרות עם אותו אדם לו נקנה את המתנה.

בדיוק בשביל זה הכנו לכם מגוון מתנות ששונות זו מזו מספיק בשביל להתאים לכמה סוגי אנשים-

כרית חימום לרגליים בצורת כף רגל של חיה

אמנם כרית חימום לא נשמעת כמו הדבר המשכנע ביותר מתוך מתנות למשפחה שתרצו לקנות, אך כשתראו את זה, תבינו לבד. כרית החימום היא בצורתה של כף רגל של חתול כאשר מכניסים את שתי כפות הרגליים יחד אל פנים הכרית.

הכרית מתחברת עם כאבל יו אס בי ומאוד קלה לתפעול. מתנה כזו יכולה להיות נפלאה עבור אלה שסובלים מקור או שסתם אוהבים להתפנק בבית, בחימום.

מפת קישוט לקיר בעיצוב המזלות

מפות קיר יכולות להיות קישוט יפהפה בבית, אם רק נדע איזה לבחור. כאשר יש גימיק מאחורי המפה, הדבר יכול להלהיב כל ילד עם קצת עניין אסטרולוגי. המפה עצמה מוארת בחושך, מראה את צורות המזלות כפי שהם בשמיים ונותנת לילדים עוד צורת למידה מגניבה.

אם הנושא מעניין אתכם או את הילדים, תוכלו בשלב הבא להתקדם לטלסקופ ולחשוף בפניהם את הגישה הישירה לכוכבים.

פנס לד יחודי לאופניים

עולם האופניים שינה את פרצופו כשנושא החשמל פרץ אליו. אופניים חשמליים תוכלו למצוא בכל פינה, כמו גם קורקינטים ועוד גלגלים חשמליים בעלי שמות לועזיים.

הפנס עליו אנחנו מדברים הוא יותר מסתם פנס לאופניים. הפנס הזה יוצר מסגרת מסביב לאופניים ולמעשה נותן לרוכב עוד שכבת הגנה. במקום אור יחיד וקטן המתריע על הרוכב, מסגרת אדומה סביב האופניים תזהיר ביתר קלות וראות את הרוכב.

אוהל למיטה

אם יש לכם ילדים שמסרבים ללכת לישון בשעה שבה אמרתם שילכו, אין צורך להתווכח איתם. המתנה המושלמת עבורם היא מתנה שמלהיבה כל ילד להיכנס למיטה. אוהל מבד קשיח, מיוחד המכיל צורות כוכבים ויוצר תחושת גלקסיה.

אנחנו עוד לא מצאנו ילד שלא רץ להישכב במיטתו בשביל לצפות בכוכבים שהגיעו הישר אל חדרו.

מתנות למשפחה יכולות להיות מאתגרות ומתסכלות. כאשר הרעיונות הרגילים למתנות הפכו לשחוקים, נרצה תמיד לחפש את המקורי, המגניב וזה שיגרום שמחה אמיתית לקרובינו ולא שמחה מנימוס.

המתנות לאו דווקא חייבות להיות בול לטעם המקבל, אך אם היא תשרת אצלו מטרה, הוא יודה לכם מאוד.