סיורים אל תוך מוזיאון ביפו

סיורים אל תוך מוזיאון ביפו

אוהבים לטייל? או מחפשים להעשיר את עמכם ואת הילדים? אם אתם מאלו שמגיעים לעיתים תכופות למרכז הארץ ובפרט ליפו,  אז אולי כדאי לכם לשמוע את הסיפור מקרוב.  מוזיאון יפו, מוזיאון אילנה גור, מחכה לכם ואיתו מגוון של תרחישים ומצעים מרגשים שחבל לפספס. את הטיול הזה אתם מתחילים בתל אביב, אם כי, סביר להניח שתמשיכו די מהר גם ליפו, אז מה אתם מתכוונים לעשות בנידון? בכדי שלא ישעמם לכם, במיוחד עבורכם, אספנו כמה וכמה רעיונות וביניהם מוזיאון אלינה גור – מוזיאון ביפו, אחד מתוך כמה וכמה שאנשים בוחרים להיות חלק מהם.

לפגוש את החוויה מקרוב – אילנה גור

המקום מזמין אתכם להתרשם מאמנות מדהימה, ישירה ובעיקר עוצמתית. מגוון של מבנים עוד מהמאה ה18. נוף מדהים, חוף ים ובעיקר עיר עתיקה שיודעת לספר לכם את כל השאר. נוגעים באמנות? רוצים להבין מה זה אומר להשתמש או להרגיש אמנות? אילנה גור, חוויה של מיצגים מרהיבה שאתם חייבים לראות. המוזיאון מעניק לכם כמה וכמה אפשרויות וביניהן גם סיורים מודרכים ובלתי נשכחים בנושאים כמו ארכיאולוגיה, היסטוריה, אדריכלות, פיסול, צילום ועוד. מוזיאון אילנה גור מעניק לכם את האפשרות לגעת בלב 500 היצירות פרי ידם של טובי האומנים מישראל ומהעולם. כמו כן מובאים גם סיורים והסברים אודות המבנה עצמו – מבנה עתיק במיוחד שמעניק לכם את האפשרות להכיר את הסיפור מקרוב. הסיורים ניתנים לקבוצות אבל גם לבודדים, משך הסיור כשעה והוא מונחה על ידי טובי הצוותים המקצועיים במגוון רחב של שפות גם בעבור התיירים המבקרים. כמו כן ולאור הביקוש, ניתן בהחלט להזמין סיורים גם בשפות זרות אחרות כמו ספרדית ואפילו פורטוגזית וגרמנית ובתנאי שהדברים הוסדרו מראש עם סגל ההדרכה.

סיורים בשילוב סדנאות יצירה

במסגרת הסיורים, מתקיימים גם סיורים לילדים ובכדי שלא ישעמם, ישולבו גם עבודות יצירה בעבור הילדים. כאשר מדובר בילדים, מסתמן כי מוזיאון יפו של אילנה גור לא פוסח על החוויה ומעצים אותה באמצעות הדרכה של מדריכה ובובה מדברת. במסגרת הזו לומדים על דיוקנאות, קירות המבנה עצמו וכמובן, קווים לדיוקן מתי התחילו לצייר דיוקנאות ומה יש לדיוקנים של אילנה גור לספר לכם על היצירה. סיורים אלו מתאימים בעיקר לגילאי 10 אבל מתחילים גם בעבור ילדים בגילאי 4 נוכח הסיור הציורי המוענק.

בסיכום דבר, אם אתם קופצים לביקור ביפו, אל תשכחו לבקר אותנו, לראות את המיצגים המדהימים, לסייר את הסיורים המרתקים ובו זמנית, לבקר גם בחנות ולרכוש מוצר אחד או שניים. אחרי הכול, אין כמו מזכרת מיום שכולו אמנות. מגיעים לתל אביב? בואו להקפיץ את האווירה בזכות סיור באחד ממוזיאוני יפו.