על יונים ומחלות

על יונים ומחלות

כאשר היונים מגיעות אל סביבת המגורים, קשה לנו לא לראות את הזוהמה ולא להריח את הצחנה. לכן כאשר יש בעיה של יונים אנו מחפשים אחר שירות של הרחקת יונים ומתמודדים איתן באמצעות התקנת דוקרנים, רשתות ואמצעים שונים. אך האם לכלוך וריח הם מהות הבעיה או האם באמת ישנם גם דברים אשר אולי אינם נראים לעין, כמו מחלות, אשר עלולות להיות מסוכנות לבני האדם?

מסתבר שכן, זהו אינו מיתוס. אם יש לכם בעיה של יונים עליכם להזמין שירות של הרחקת יונים מכיוון שמדובר בבעיה גדולה. היונה אולי נראית כבעל חיים חביב ולא מזיק, אך מסתבר שהן נשאיות של רשימה ארוכה של מחלות. ילדים, קשישים, וכל מי שסובל מחולשה של המערכת החיסונית צריכים להיות זהירים במיוחד.

אחת הבעיות המוכרות היא כיני יונים. זוהי אולי אינה כינה מבינה מדעית אלא אקרית, אך למי זה משנה כאשר היא עוקצת וגורמת לגירודים ותופעות אלרגיות. אם יש לכם יונים בסביבה, סביר להניח שנתקלתם בתופעות אלו. אך אותן כיני יונים הן הכלי אשר מאפשר מעבר של מחלות מהיונים אל בני האדם.

גם הפרשות היונים יכולות להיות מקור למחלות. מסיבה זו לאחר ביצוע הרחקת יונים יש גם צורך בחיטוי וניקיון יסודי. אחת המחלות אשר נמצאת בהפרשות היונים היא Pasteurellosis אשר גורמת לדלקות וזיהומים קשים בדרכי הנשימה, דרכי השתן ואיברים פנימיים.

עוד מחלה שלא תרצו בסביבתכם היא Erysiploid; זוהי מחלה אשר לצד תופעות גירוי ופריחה היא עלולה לגרום לחום גבוה, כאבי ראש, הראות ואף מוות!

ואם עוד לא השתכנעתם להזמין הרחקת יונים, הרשו לנו לספר לכם על ה Listeriosis אשר עלולה לגרום לדלקת בלב, דלקת קרום המוח ואף הפלות.

תאמינו לנו שהרשימה עוד ארוכה, אם יש לכם יונים בסביבה אל תתעסקו איתן, הזמינו הרחקת יונים על מנת לשמור על בריאותכם ובריאות בני משפחתכם. לצד פעולות ההרחקה חשוב גם לבצע חיטוי ולא להיחשף לשלשות היונים וכל המזהמים אשר בסביבתן. מדובר בסכנה גדולה יותר מאשר לכלוך וריח, הרחקת יונים היא עניין למקצוענים.