פתיחת סתימות ביוב – לעשות את זה בסדר הנכון

פתיחת סתימות ביוב – לעשות את זה בסדר הנכון

התרחיש הכי פחות נעים הוא כאשר הביוב עולה על גדותיו, במצב הזה, מתרחשת הצפה בכל מקום לרבות החנייה שלכם ואפילו המקלט. נקלעתם למצב הזה ואין לכם מושג ממה הוא נובע? אם כן, כנראה שיש סתימה חריפה בביוב ומישהו צריך לחלץ אותה עבורכם. אז בשלב הזה, מה שיידרש מכם לעשות הוא לזמן אליכם שירותים מקצועיים שיגיעו ויבצעו פתיחת סתימות ביוב ויחזירו אתכם למסלול החיים הרגיל.

שחרור הסתימה באמצעות ביובית

אחת השיטות של פתיחת סתימות ביוב, הינה באמצעות הביובית, משאית שיודעת לשאוב בורות ביוב ולפתור הצפות הנובעות מסתימות. אם נתקלתם במחיר זול מדי, אולי כדאי לכם לעצור, לחשב מסלול מחדש ולוודא שאף אחד לא מגיע בכדי לעשות לכם חצי עבודה. במידה ותבחרו שירותים זולים מדי, ייתכן מאוד כי ההצפה תחזור על עצמה ולכן, אל תתפשרו אלא על המקצוענים ביותר בתחום. הזמנת ביובית תתבצע בבדיקה מעמיקה של נותן השירות אבל גם הכלים שהיא מכילה. לצורך העניין, האם הביובית מכילה מדחס שטיפת קו ביוב בלחץ הנכון? בכדי לשחרר סתימות ולטפל בבעיות הצפה, נדרשת לכם ביובית שיודעת לעבוד בלחץ מים גבוה. למעשה, כחלק משחרור הסתימה, אי אפשר לפסוח על שטיפה חזקה זו אשר מטרתה למנוע הצפות בעתיד. מצאתם חברה שעובדת עם תעודות ויש לה הסמכה לפתיחת סתימות ביוב והובלת השפכים על פי חוק? כנראה שהגעתם ליעד הנכון.

מתי להזמין שירותים לשחרור הסתימה?

אם הביוב שלכם נסתם ויש הצפה קשה באמצע הלילה, אולי כדאי לכם (עד כמה שהמצב קשה) להמתין לבוקר ולזמן איש מקצוע שיבצע לכם פתיחת סתימות ביוב. אם תדחו את השירות לבוקר, תשלמו הרבה פחות. מן הסתם, שירותים שהם מחוץ לשעות הרגילות עולים יותר ולכן, כדאי לכם להזמין אותם בשעות הפעילות עצמן. זקוקים לשירותים קבועים שיגיעו ויבדקו מדי פעם את מצב הביוב שלכם? זו בהחלט הבנה מושכלת ולכן, אם אתם צריכים בדיקה תקופתית ראוי לציין זאת ואז אולי תוכלו גם לזכות בהנחה כלשהי. כמובן שעניין ההנחות אינו תקף לכל עסק ולכן, בשלב הזה, כשהנזק הוא עדיין לא בגדר בלתי הפיך, בצעו את סקר השווקים.

בסיכום דבר, כאשר אתם בוחרים מישהו שיבצע עבורכם פתיחת סתימות, ראוי ביותר לדרוש ממנו להציג תעודות. כמו כן, לוודא כי הוא פועל על פי חוק ובמידה והוא פועל עם ביובית, או כל מתקן אחר, הוא משליך את השפכים למקום מורשה בלבד. מיותר לציין כי השלכת שפכים למקום שאיננו מורשה יסבך גם אתכם בקנס גבוה לחינם. רוצים להיפטר מהסתימה ומההצפה שהגיע ללא תזמון וללא  הודעה מראש? זה בהחלט הזמן לעשות את זה נכון באמצעות שירותים שימגרו את הבעיה אחת ולתמיד.