פתרונות לדיווחי נוכחות במקום העבודה

פתרונות לדיווחי נוכחות במקום העבודה

הקמתם עסק חדש, מזל טוב! התאמצתם מאד בהקמתו, היה עליכם להכין תוכנית עסקית, לחשוב על קונספט לעסק, למצוא מקום מרכזי במיקום מצוין, לעצב ולחדש וגם לשווק את העסק החדש שלכם. לאחר מאמציכם הרבים הגיע הזמן להתחיל ולהפעיל את העסק החדש שלכם. לשם זאת, אחד הדברים שתזדקקו לו הם עובדים.

עובדים טובים הם מצרך נדיר

בימינו אין זה פשוט למצוא עובדים טובים, מסורים ואחראיים אשר אתם יודעים שתוכלו להשאיר בידיהם את העסק שלכם ללא חשש. יתרה מזאת בעלי עסקים רבים נאלצים לסמוך על עובדיהם בנושאים הקשורים לכסף, הזמנת סחורה יקרה, טיפול בלקוחות פרמיום וכדומה. אך לא רק, יש לוודא כי העובדים גם מגיעים לעבודה ויוצאים ממנה בשעות אשר נקבעו בשעת ההעסקה. פתרון מוצלח מאד לסוגיה זו הוא שעון נוכחות. כאשר אתם משתמשים בשעון זה, תוכלו לערוך מעקב יעיל ומדויק לגבי הימצאותם, הגעתם ועזיבתם של העובדים שלכם. תוכלו למצוא הן פתרונות פשוטים והן פתרונות מורכבים יותר בהתאם לסוג העסק אותו אתם מנהלים.

שעוני נוכחות לעובדים

השוק כיום מציע מגוון רחב של שעוני נוכחות, אשר יוכלו למלא תפקיד זה כראוי. בין סוגי השעונים השונים תוכלו למצוא: שעוני נוכחות ביומטריים שבהם תוכלו למצוא אפשרויות מגוונות כמו: זיהוי על ידי טביעת אצבע, זיהוי באמצעות תווי פנים, זיהוי על ידי כרטיסי קרבה וזיהוי באמצעות קוד אישי. שעונים אלו הם מדויקים להפליא ונוחים לשימוש. שעוני נוכחות מגנטיים שבהן העובד מעביר את כרטיסו אשר עליו ישנו פס מגנטי. שעון נוכחות אינטרנטי אשר בו תוכלו להוסיף עובד חדש למצבת העובדים בקלות וביעילות, לנהל דוחות וחתכים שונים לעקוב אחר הפסקות ולחשב שעות נוספות בלחיצת כפתור פשוטה. כמו כן תוכלו אף להתקין אפליקציה שימושית ביותר של דיווח שעות מהנייד של כל עובד. ישנן אף אפליקציות מתקדמות מהנייד אשר יאפשרו בנוסף גם דיווח על אירוע או היעדרות, הוספת אירועים כמו ימי חופש, עדכון אירועים, הפקת דוחות ללא הדפסה, מעקב אחר העובדים גם בשטח ועוד. כפי שניתן לראות ישנם מגוון פתרונות מועילים לכל בעל עסק בהתאם לצרכיו וכמובן לתקציבו.

פתרונות יעילים יותר לעסק שלך

אם אתם בעלי חברה גדולה, תוכלו למצוא גם מערכות שלמות אשר מציעות קצת יותר מדיווח שעות, דוגמה מצוינת לכך היא מערכת אשר מדווחת על שעות ההגעה של העובדים ובנוסף מאפשרת התרעות בזמן אמת על הגעה או אי הגעה של העובדים למנהלים השונים של כל מחלקה, כמו כן המערכת מסוגלת להפיק דוחות ובהם פילוח שעות העבודה של העובד, אם למשל עבד שעות נוספות, שבתות וחגים, ימי חופשה, ימי מחלה, נסיעות וכדומה. לסיום המערכת תעביר את כל הנתונים הללו לתוכנת שכר אשר תחשב את כל האלמנטים הנדרשים כחוק, ואף תחסוך לכם זמן יקר ותמנע טעויות אנוש.