פתרונות למחשוב ומדפסות – למה שווה לעבוד עם חברה מקצועית

פתרונות למחשוב ומדפסות – למה שווה לעבוד עם חברה מקצועית

במשרד שוקק חיים בו הטכנולוגיה היא חלק בלתי נפרד מהעשייה, חשוב מאוד לשמור על המחשבים והציוד ההיקפי. המדפסות שעובדות בלי הפסקה, הסורקים ומכונות הצילום וכל האבזור הנלווה שבלעדיו היה קשה מאוד לתפקד על בסיס יומיומי. אבל בציוד ממוחשב צריך להבין שעל מנת שתוכלו להפיק ממנו את המקסימום האפשרי יש להתאים אותו באופן אישי, לבחור את הדגם האופטימאלי לצרכים האישיים וכמובן לתחזק לפעילות תקינה וארוכת טווח.
בקצב החיים המסחרר עם שלל המטלות מסביב וחוסר ידע ממוקד בציוד ממוחשב קשה מאוד לפתור בעיות או לבצע שדרוגים לפתרונות המחשוב וההדפסה.

מה עושים? פונים לחברה מקצועית המספקת פתרונות אלה מהשכרת מדפסות מקצועיות ועד תמיכה טכנית. איך בוחרים את החברה ומהם היתרונות בעבודה קבועה מולה?

אין מקום להפתעות – הכל ידוע מראש
כאשר עובדים עם חברה מקצועית המספקת שירותי מחשוב ומדפסות לעסקים את הפתרונות הנדרשים מגבשים הסכם עבודה וכך יוצאים בדיוק למה לצפות – מהן הפלטפורמות הממוחשבות, באיזה ציוד מדובר וכמובן הסכם השירות שכולל בדיוק במה מטפלים, תוך כמה זמן וכדומה. ברגע שיש תקלה, יש כתובת ויש איש קשר לפנות אליו על מנת שיישלח אליכם טכנאי. לא צריכים לצאת למסע חיפושים קדחתני בעקבות הטכנאי, לבדוק המלצות ולחכות שהוא יהיה זמין בחוסר וודאות אם הוא יבצע עבודה טובה. חברה אמינה ומקצועית מחזיקה צוות טכנאים איכותיים שנבחרו בקפידה. תוכלו להחזיק ציוד מחשב ומדפסות ללא דאגות ולהתפנות למה שחשוב באמת – העבודה שלכם.

התאמת פתרונות באופן אישי
חברה מקצועית תדע גם לאפיין את הצרכים שלכם ולבצע התאמה באופן אישי לצרכי המשרד. למשל, בכמה מכונות צילום או מדפסות מדובר ומאיזה סוג הן על פי סוג העבודה וסדר העדיפויות. למשל, מהי מהירות ההדפסה המועדפת, תכולת דפים במגש הנייר, גודל הזיכרון, חוזק המעבד, האם המדפסת תדפיס גם דפים דו צדדיים, בשחור וכן בצבע וכדומה. לא תמיד יש לנו מושג מה קיים בשוק וחברה שזהו העיסוק העיקרי שלה מכירה את כל המותגים והדגמים ותדע לבחור עבורנו את המודלים הנכונים לשימוש מטבי.

איכות במקום הראשון
חברה המחזיקה מלאי מדפסות ומוצרי מחשוב יודעת לשמור על איכות ולכן, מראש היא בוחרת פתרונות בסטנדרט גבוה לעסקים. אפשר לדעת שייבחרו מכונות בדירוג גבוה בתפקוד מצוין עשויות מהחומרים האיכותיים ביותר בשוק שיודעות לספק את העבודה בקצב הנכון לצרכי המשרד. חברות אלה גם מחזיקות מדפסות ייחודיות לעסקים שיכולות לעבוד בנפח גבוה ושאפשר לחבר להן גם פלטפורמת סליקה, במידה וכל מי שמשתמש בהן עתיד לשלם על השימוש. כך שהמכשיר הוא גם סוג של נכס מניב.

עלות מול תועלת
אין ספק שכאשר משווים כמה מקבלים ביחס למחיר, התמורה גבוהה מאוד והמחיר אטרקטיבי. היתרון הבולט הוא המחיר הקבוע כפי שמצוין בהסכם עבודה. יתכן מצב שתרכשו מדפסת במחיר משתלם לכאורה, אבל היא תתקלקל או תעשה בעיות ותצטרכו להפעיל טכנאי שלא במסגרת האחריות כי האחריות כבר פגה ובתדירות גבוהה למדי ותגלו שהמחיר של המדפסת כלל לא היה שווה את ההשקעה בכל השירותים הנלווים שעלו לכם כסף רב. בהסכמי עבודה מול חברות תחזוקה של פתרונות מחשוב אפשר לעיתים גם לבצע במסגרת ההסכם שדרוגים, כך שגם אם המדפסת התיישנה או לא מתאימה כבר לצרכים ורוצים להתקדם לדור הבא של מדפסות, ניתן לעשות זאת ולא בהכרח בתוספת תשלום או בכל מקרה – בעלות ששווה את השדרוג.

בחרו חברה מומלצת בשוק ואמינה עם המלצות בעלת מלאי מקצועי שיודעת לספק שירות אדיב.