תלושי שכר לעצמאיים – לעבוד כעצמאי ולקבל זכויות של שכיר

תלושי שכר לעצמאיים – לעבוד כעצמאי ולקבל זכויות של שכיר

אם פעם היינו מספרים לכם על תלושי שכר לעצמאיים ככל הנראה שהייתם מרימים גבה, אך כיום מדובר על מציאות לכל דבר ועניין. עצמאי שכיר זה עצמאי שעובד כרגיל, אך במקום להנפיק בעצמו חשבונית על העסקה – חברת חיצונית תנפיק חשבונית בשמו. כך העצמאי שסיפק את השירות מקבל תלוש שכר בסוף החודש, תלוש שכר בדיוק כמו שכל עצמאי מקבל.

תלושי שכר לעצמאיים הפכו להיות מבוקשים במיוחד בשנים האחרונות, אך לפני שאתם מבצעים את הפעולה הזאת – מוטב כי תקבלו מענה לכל השאלות שעשויות להעסיק אתכם.

 

האם אתם יכולים להמשיך לעבוד כרגיל?

בהחלט כן! זוהי הנקודה החשובה ביותר שאתם צריכים לקבל עליה מענה, תפוקת העבודה שלכם לא אמורה להיפגע בכלל. אתם ממשיכים לעבוד בדיוק כמו שהתרגלתם לעבוד עד כה, ובסוף במקום שהתשלום יעבור אליכם הוא יעבור לחברה שמספקת תלושי שכר לעצמאיים.

נגלה לכם סוד כי ככל הנראה בזכות השירות הזה תוכלו אפילו להגדיל את התפוקה של העסק שלכם. במקום להתעסק עם הבירוקרטיה ועם הדרישות של המוסדות השונים, אתם יכולים להתרכז אך ורק בעבודה. לפיכך תוכלו להצליח לעבוד יותר וגם לגייס לא מעט לקוחות חדשים שהייתם מוותרים עליהם לפני כן.

 

כמה כסף תצטרכו לשלם על שירותי החברה?

אתם בוודאי מבינים כי אתם צריכים לשלם על שירותי החברה שאותם אתם מקבלים, אך כבר עכשיו ניתן להגיד כי ככל הנראה מדובר על סכום נמוך יותר מהסכום שאותו תשלמו לרשויות המס. ברוב המקרים מדובר על 5-7 אחוז מסך כל ההכנסות שלכם באותו החודש, כך שמבחינת מרבית העצמאים מדובר על דיל משתלם במיוחד.

עצמאי שכיר לא רק יצליח לעבוד בצורה הרבה יותר נינוחה, הוא גם יכול לחסוך לא מעט כסף. אז מה עוצר מבעדכם לפנות לחברות השונות המספקות שירותי תלושי שכר לעצמאיים? על ידי לחיצת כפתור תוכלו גם אתם לספק את השירות הזה, ולהתחיל להפחית מהדאגות שככל הנראה מציפות אתכם בטח בימים הקשים האלה.

 

האם יש חסרונות בשירות הזה?

ברור שלא תמיד הכל חיובי, גם בשירות הזה יש חסרונות שאתם צריכים להכיר. החיסרון הראשון הוא שתקבלו את הכסף ב-10 בכל חודש, כך שאם יש לכם הוצאות לפני התאריך הזה תצטרכו לשלם עליהם מהכסף שלכם. רק לאחר מכן תוכלו לקבל את הכסף שקיבלתם במהלך כל החודש בתשלום אחד מרוכז – עם תלוש שכר כמובן.

בנוסף תלושי שכר לעצמאיים אומנם יהפכו את החיים שלכם להרבה יותר פשוטים, אך לא מעט לקוחות עשויות לראות את זה בעין פחות יפה. הרי הם ירצו לקבל מכם קבלות או חשבוניות ולא מחברה צד שלישי, ולכן אתם תצטרכו להסביר להם את הסיטואציה שאליה נקלעתם – ולקוות שהם יראו את המצב בדיוק כמוכם.