3 טיפים שיסייעו לכם לבחור במנעולן מוסמך

3 טיפים שיסייעו לכם לבחור במנעולן מוסמך

במידה והנכם זקוקים למנעולן מוסמך ככל הנראה יש לכם בעיה עם דלת הדירה או עם מנגנון הפתיחה והנעילה של הרכב. כמובן שישנן עוד סיבות לחפש אחר מנעולן מוסמך אך הנפוצות מביניהן הן השתיים שציינו קודם לכן. ובכן, אין סיבה לדאגה או לפאניקה – תוכלו למצוא מנעולן מוסמך בקלות ותוך דקות אחדות אם תעזרו ברשת האינטרנט.

ברחבי הרשת ישנן המלצות וביקורות רבות על המנעולנים השונים שעובדים ופועלים במדינת ישראל. יחד עם זאת, חשוב לשים לב למספר היבטים בטרם מזמינים מנעולן שיגיע אליכם ויטפל בבעיה שלכם.

טיפ מספר 1 : חפשו מנעולן עם המלצות

כמו בכל תחום, תמיד יש העדפה לפנות אל בעל מקצוע שיש לו המלצות. מנעולן עם המלצות הוא רוב הסיכויים בעל מקצוע מיומן ומוצלח שיוכל לפתור את הבעיה שלכם בקלות ובמהירות, מבלי לגבות מכם סכומי כסף מוגזמים.

האמינו להמלצות והעדיפו את המלצותיהם של מכרים שלכם, מכיוון שכך הסיכויים שהן אמינות יהיו גבוהים יותר. אל תתפשרו על בעל מקצוע זר או אחד שמסרב להציג המלצות. יחד עם זאת, אל תבהלו מביקורת שלילית, קראו כמה שיותר ובחרו מביניהן למה ולמי להאמין.

טיפ מספר 2 : פנו אך ורק למנעולן מוסמך

כאשר אנו ממליצים לכם על מנעולן מוסמך אנו מתכוונים לאדם שיש לו את ההסכמה ואת האישורים הנחוצים. אילו אישורים צריך? וודאי תופתעו לגלות אך מנעולן מוסמך הוא מנעולן באישור המשטרה. כלומר, מנעולן שפועל בחסות החוק והמשטרה מאשרת לו לבצע את עבודת הפריצה השונות. לא כל מנעולן הוא בעל אישור שכזה ולכן רוב הסיכויים שהעבודה שהוא יבצע עבורכם תהייה פחות מקצועית ואם יצוצו בעיות תוכלו לכעוס רק על עצמכם – מכיוון שהתפשרתם ולא בדקתם מראש שהזמנתם את שירותיו של מנעולן מוסמך.

בנוסף, מנעולן מוסמך לא צריך לגבות יותר כסף בעבור עבודתו ממנעולן שאינו מוסמך לכך. המחירים בשוק בדרך כלל די זהים והם נקבעים לפי סוג העבודה שתזמינו את המנעולן לבצע. אז אם חשבתם לחסוך כמה שקלים – לא מומלץ לעשות זאת בדרך שכזו.

טיפ מספר 3 : אל תתביישו לבקש לראות אישור ותעודה

אם כבר בחרתם לפעול לפי טיפ מספר 2, אל תהססו לבקש לראות את התעודה או האישור של המנעולן. פורץ מנעולים בעל תעודה ואישור יהיה גאה ומאושר להציג אותה בפניכם מכיוון שהוא השיג אותה ביושר ולמד למענה. מדובר בתהליך שאורך שניה בלבד ולאחר מכן תוכלו להרגיש בטוחים כי העבודה שתתבצע תהייה אמינה ומקצועית.

חשוב שתבינו כי מדובר בבטיחות שלכם וברוב המקרים המנעולן יוכל לפרוץ את דירתכם או את הרכב ולעיתים אף את הכספת שלכם – הרי לא תרצו שיעשה זאת "חאפר". עקב כך, אנו ממליצים להקפיד על כך ולדעת איך לבחור נכון פורץ דלתות ורכבים.