4 סיבות למה אתם רוצים בידה בחדר האמבטיה שלכם

4 סיבות למה אתם רוצים בידה בחדר האמבטיה שלכם

בידה נפוץ מאוד במקומות מסוימים בעולם אך יש מקומות שלא כל כך התרגלו לרעיון שלו. גם פה בישראל הדעה עליו היא חצויה ונדמה שמי שאין לו בידה לא יבין למה אלה שיש להם בידה בבית, לא יכולים לחזור לשיטה הישנה והמוכרת, נייר הטואלט.

אם אין לכם בידה בבית עדיין, הנה 4 סיבות למה אתם בהחלט רוצים בידה לגמרי משלכם-

בידה מספק היגיינה אישית טובה יותר

תרצו או לא, שימוש בנייר טואלט לעולם לא ישאיר אתכם נקיים בצורה הטובה ביותר. גם אם אתם מחשיבים את עצמכם כאנשים נקיים שדואגים להיגיינה שלכם, יש חלקיקים קטנים שנשארים שאין לכם את האפשרות לראות או לדעת שהם שם. בהתקנת בידה לאסלה שלכם, אתם מספקים זרם מים לאזורים המוצנעים שלכם המנקים את כל השאריות שנותרו על העור שלכם. אתם תרגישו נקיים יותר ורעננים יותר במקום להרגיש שלא ניגבתם מספיק.

בידה ייתן לכם חיסכון משמעותי לכיס

לא משנה כמה גדולה תהיה אריזת ניירות הטואלט שתקנו לחדר השירותים שלכם, אתם תצטרכו פעם אחר פעם לקנות עוד אריזה ועוד אריזה. בהתקנת בידה לאסלה בחדר השירותים שלכם, אתם בבת אחת תפסיקו לרכוש אריזות של נייר טואלט. ובזמן שכל קנייה מרגישה לכם נוחה לכיס, בזמן המצטבר והתמידי של קניית נייר הטואלט, מדובר בהמון כסף. נסו לחשב שנה של רכישת ניירות טואלט. עכשיו חשבו מה תעשו עם הכסף שתחסכו על אותם ניירות.

מבטל בעיות אינסטלציה וסתימות

עוד יתרון חשוב להתקנת בידה לאסלה הוא האפשרות להגיד להתראות לסתימות ולאינסטלטורים. כשרוב הסתימות הנגרמות בשירותים נובעות מניירות טואלט שהצטברו ולא ירדו כמו שצריך אל הביוב, עם בידה אין את הבעיה הזאת. כאשר הבידה מושתת אך ורק על מים, אתם למעשה לא משתמשים בשום דבר שיכול להזיק למערכת הצנרת הביתית שלכם ובכך אתם מעניקים לעצמכם שקט נפשי ורווח אישי וכלכלי.

ידידותי לסביבה

גם כאשר הבידה מותקן אצלכם בבית, אין זה אומר שאתם לא תורמים לאיכות הסביבה. שימוש בבידה תורם בכך שכמות הצריכה של נייר הטואלט פוחתת. אתם אולי לא חושבים על זה, אך מדי יום עצים רבים נכרתים עבור הכנת אותם הניירות, כימיקלים רבים מעורבים וכמות האנרגיה הבלתי נלאית שמתבזבזת מדי יום על הכנת ניירות טואלט כאשר כל שהבידה עושה הוא להזרים מים ולנקות. הוא לא מותיר אחריו דבר ולא מזיק לאף גורם סביבתי.

אז נכון, המחשבה על זרם מים במקום נייר טואלט יכולה להרגיש קצת לא נוחה ומביכה, אך אין זה אומר שלא כדאי לכם לנסות אם לא רק לחשוב על השימוש בבידה. כך, אתם לא רק דואגים לעצמכם ולהיגיינה האישית שתהפוך לגבוהה יותר, אתם גם עוזרים לסביבה, חוסכים בנייר ובכסף שלכם.