5 סיבות למה אתם רוצים להתקין דק בבית שלכם

5 סיבות למה אתם רוצים להתקין דק בבית שלכם

בוודאי יצא לכם לראות בתים המותקנת בהם רצפת דק. משטח עץ חלק המעניק לבית מראה שונה מבית בעל מרצפות רגילות, נותן אווירה אחרת לחדר ומאפשרת ניקיון מהיר יותר כאשר אין חריצים אשר בתוכם מתחבא אבק. אם אתם מתלבטים האם כדאי לכם להתקין רצפת דק בבית, הנה 5 סיבות למה כדאי לכם-

ניצול מקסימלי

לא משנה כמה דקים בחרתם ולא משנה כמה חדרים בחרתם להתקין בו דק, צאו מנקודת הנחה ראשונה שאתם מנצלים את השטח המקסימלי ביותר של ריצפת הבית שלכם. דקים והיתרון הבולט בהם הוא שהם אינם צריכים פאנלים וטרם ההתקנה מתבצעת מדידה אשר תיתן לכם ריצפת דק מדויקת מקיר לקיר. כך, החדר יראה גדול יותר, רחב יותר ומאפשר הרבה יותר.

העלאת הערך של הבית

אם אתם משפצים את הבית, כדאי שתחשבו גם על התקנת דקים במקום הריצוף הרגיל של הבית. התקנת דק בבית יכולה להעלות את ערך הבית במידה ותרצו יום אחד למכור אותו או להשכיר אותו. הדק, נותן מראה נעלה יותר, מרשים יותר ומזמין יותר מריצוף רגיל דבר שיכול לעזור לכם גם בשעת אירוח וגם בשעה שאתם צריכים להראות לאנשים את הבית עבור מכירתו.

קל לתפעול

עוד דבר יעיל בהתקנת דק היא העובדה שלא צריך לדאוג לו כל כך הרבה. התחזוקה שלו היא נמוכה, דקים הם גם ידידותיים לסביבה, והדובדבן שבקצפת היא האפשרות שלכם לבחור ממגוון רחב של צבעים ומרקמים שונים של דקים שיוכלו להתאים לחדרים שונים בבית לפי המוטיב שלהם. כך, תוכלו לבחור דק בהיר יותר לסלון הבית כאשר החלונות שם מאירים רוב היום, ודק כהה יותר לחדר השינה כאשר ניגשים אליו, לרוב, בשעות הלילה.

הגודל לא משנה

כשאתם בוחרים ריצוף, לעתים ימליצו לכם לבחור במרצפות מסוג מסוים לחדר קטן יותר ומרצפות מסוג אחר לחדר גדול יותר. כאשר אתם מתקינים דק, גודל החדר ממש לא משנה. זה כל היופי בהתקנת דק לפי מידות חדר, אף אחד לא יגיד לכם שזה בלתי אפשרי, כל מה שיגידו לכם זה איך אתם רוצים אותו ומתי. נוכל רק להמליץ לכם שלחדרים קטנים יהיה עדיף לכם דק בהיר יותר כיוון שהדבר יכול לפתוח את החדר עוד יותר.

שינוי אווירה

אנשים שאוהבים לארח יאהבו את רעיון הדק מאחר ודקים ידועים כמזמינים יותר וחמימים יותר עבור אירוח. פינת ישיבה נוחה יכולה להיות השילוב המנצח עבור שיחות נפש או ישיבה מצחיקה עם החברים. מבלי שתשימו לב יעברו שעות ארוכות של ישיבה על הדק בהנאה מרובה. אם אתם רוצים אווירה קצת יותר אינטימית. תוכלו לפזר נרות ברחבי החדר כאשר הדק כמו שהזכרנו, מעניק אווירת חמימות.

התקנת דק בבית שלכם יכולה לתת לכם רק הנאה ונחת. אם כל הסעיפים שרשמנו לכם לא מספיקים לכם, פשוט חשבון על כל האבק המצטבר בין מרצפות הבית. עכשיו חשבו על דק. תודו לנו אחר כך.