שירותים שיהפכו כל מעבר דירה לנוח יותר

שירותים שיהפכו כל מעבר דירה לנוח יותר

מעבר דירה הוא עניין לא פשוט שמצריך מאמץ לא מבוטל שהולך וגדל ככל שהדירה גדולה וככל שמספר הנפשות גבוה.הזמנת חברת הובלה, אריזה של הדירה, סגירת ופתיחת חשבונות ועדכון הגופים השונים בדבר כתובתכם החדשה, מחייבת תשומת לב מרבית והשקעת זמן בסידורים והתארגנויות.

כדי לסבר את האוזן, מעבר דירה ממוצע של משפחה צריך להתחיל כחודש וחצי לפחות לפני התאריך שבו עוברים ולכלול מגוון פעולות אינטנסיביות שהופכות אותו למשימה מורכבת.

החדשות הטובות באות מכיוון שירותים חדשים שהתווספו במהלך השנים שמטרתם להפוך את המעבר להרבה יותר פשוט ונוח. המחיר אם תהיתם בחלק מן השירותים סמלי למדי ובחלק אפילו בחינם.

להזמין קרטונים לאריזה באינטרנט

אחד המרכיבים הבסיסיים בכל מעבר דירה הם הקרטונים לאריזת התכולה.ישנם מספר דרכים שבהן ניתן להשיג אותם – החל מהדרך החינמית ועד לדרך הנוחה.

השיטה החינמית

הקרטונים משמשים למגוון צרכים ובין היתר גם להובלת סחורה לחנויות. חיפוש במתחמי החנויות, יכול לעתים לחשוף בפניכם מאגר קרטונים לא רע בכלל וכל מה שצריך לעשות הוא פשוט לאסוף אותם.

מצד שני, במקרים רבים הקרטונים כבר נדחסים בשלב מוקדם או שאינם מתאימים לאריזת דירה, מה שהופך את השיטה ללא יעילה ולצרכנית זמן.

לבקש מהמובילים

חברות הובלה רבות מספקות קרטונים ללקוחות שלהם בתמורה לסכום כספי כלשהו.
בדרך כלל הסכום לא יהיה גבוה אך חשוב לזכור שאלה קרטונים משומשים וקרטונים בלבד כך שסביר להניח שתצטרכו לרכוש חומרי אריזה נוספים בעצמכם (הערה שנכונה גם לגבי השיטה החינמית).

רכישת קרטונים וחומרי אריזה למעבר דירה

כאן מגיעים אל אחד השירותים המסקרנים של השנים האחרונות שבא לתת מענה כולל לכל צורכי האריזה שלכם ולספק לכם קרטונים שמתאימים לאריזת דירה למעבר (ובכלל זה קרטונים במידות שונות, דרגות חוזק מגוונות ועוד), סלוטייפ עבה לאריזת קרטונים, ניילונים מכל הגדלים והסוגים, ניירות אריזה, פצפצים וכל אביזר נוסף שאתם עשויים להזדקק לו כדי לארוז את הדירה באופן נוח ובטוח שיבטיח שהחפצים יגיעו שלמים אל הדירה החדשה.

דוגמאות בולטות לשירותים הללו הן אתרי האינטרנט 'בסטבוקס' ו-'הכל למוביל' שמשווקות חומרי אריזה למי שעובר דירה וגם למובילים כך שניתן לגשת לחנויות באופן פיזי או להזמין באינטרנט כל מוצר במחיר סיטונאי.

לתת לאחרים לארוז ולסדר

אם אתם ממש לא בקטע של האריזה, כדאי שתכירו את החברות שיארזו לכם את הדירה ויפתרו אתכם מכל הסיפור הזה (או לפחות ממרביתו).
ישנן שתי אפשרויות להזמנת השירות. הדרך הראשונה היא להיעזר בחברות הובלה שמציעות את השירות ומרביתן אף עושות את זה באופן מעולה.
חשוב לבחור בחברה שמבצעת אריזות על בסיס שוטף כך שהתכולה שלכם תארז על ידי אורזים מיומנים.

הדרך השנייה לארוז את הדירה היא בעזרת חברות ייעודיות לאריזה וסידור בתים.
צוות אורזים יגיעו אליכם כדי לארוז כל דבר באופן מקצועי.

ההבדל בין שתי השיטות בא לידי ביטוי במחיר שנוטה להיות יקר יותר בהזמנת חברה נפרדת לאריזה אך מצד שני, חברת אריזה יכולה להיות מאוד יעילה גם בסידור של הדירה החדשה.

זכרו שזה ורק זה המקצוע שלהם כך שאם בא לכם שמישהו יעשה גם סדר בדירה החדשה (עד כדי סידור הארון), הזמנת חברה נפרדת יכולה להיות אפשרות טובה.

למצוא חברת הובלה בקליק

לאחר שמצאנו פתרון לאריזה של הדירה, אנו צריכים לדאוג גם ללב ליבו של כל מעבר – הלוא היא ההובלה.
הרבה נכתב כבר על שירותי הובלת דירות בישראל ואין ספק שעל הצרכן מוטלת אחריות מלאה בבחירה נבונה של חברת ההובלות.

אפשר לקרוא מדריכים רבים באינטרנט שמסבירים על העקרונות לבחירת חברת הובלה ואם ננסה לסכם אותם, נקבל כמה כללי בסיס שחשוב לעקוב אחריהם:

חיפוש חברה מומלצת

נותן שירות מומלץ הוא מי שאחרים שהשתמשו בשירותיו, היו שבעי רצון ובדיוק בשביל זה קמו אתרי בעלי מקצוע שמרכזים חוות דעת מאומתות של לקוחות.
בנוסף, כדאי כמובן להיעזר בפייסבוק וגוגל שעושות מאמצים כבירים כדי לספק לגולש חוות דעת מהימנות.

השוו מובילים בעיר שלכם

ההיגיון אומר שאם המוביל קרוב, הוא לא יצטרך להשקיע זמן בנסיעות ולכן יוכל להיות גם יותר זול.
מהיום תוכלו להשוות מובילים בעיר שלכם באתרי השוואת מחירי הובלה כמו האתר https://www.ask5.co.il/

הימנעו מהצעת מחיר טלפונית

לכל הובלה יש מרכיבים שצריך לבדוק כמו חדרי מדרגות, מעליות, חניה, צורך במנוף וכדומה. השאירו את הבדיקה לבעלי המקצוע כדי למנוע אי הבנות.

חתמו על חוזה

חתימה על חוזה חשובה במיוחד ואין צורך להרחיב מדוע. גם חוזה הובלה ניתן למצוא באחד מאתרי ההובלה שמשווים הצעות מחיר כמו האתר ASK5.

לשנות כתובת מגורים ברגע

הדבר האחרון שנותר לעשות בשלב זה הוא לעדכן את כתובת המגורים.
אתם יכולים לשבת על הטלפון והאינטרנט במטרה לנסות ולאתר את פרטי ההתקשרות אל הבנק, חברת הביטוח וכיוצא בזה או פשוט להיעזר באתרים שיעשו עבורכם את העבודה ויעדכנו את מי שצריך.

בתמורה לסכום שאינו עולה על כמה עשרות שקלים, תוכלו לשלוח הודעה אוטומטית אל כל נותני השירותים שתבחרו בכמה לחיצות כפתור וכך לחסוך הרבה מאוד זמן.