מכשירי הדברה אלקטרונית – האם הם באמת עובדים ?

מכשירי הדברה אלקטרונית – האם הם באמת עובדים ?

בתקופה האחרונה אנו עדים יותר ויותר למכשירי הדברה אלקטרונית מתקדמים שהפכו להיות מאוד פופולריים בגלל שהם מציעים לכם יעילות מיטבית, ללא פגיעה במזיקים וללא שימוש ברעלים, מגשים לכל אחד את החלום שלו להתמודד עם המזיקים רק בחיבור פשוט לחשמל, לרבות מכשירים שעובדים על סוללות.

ברגע שנכנס לכם עכבר לבית הוא לועס כמעט כל דבר אפשרי, כולל כבלי חשמל, מכרסם לעצמו את הדרך אפילו דרך מחסומי עץ אם קיימים כאלו שמפריעים לו לחפור את המחילה שלו ולהגיע אל מקורות מזון.

אך למרות כל האפקטיביות שיש במכשירים האלו לא תמיד הם יפתרו את הבעיה שלכם לטיפול יעיל במזיקים, יש מקרים של נגיעות רצינית של עכברים וחולדות בכל שטח הבית ולפעמים חיבור של מכשיר אחד לא יכול להספיק ויש צורך לבצע עוד פעולות הדברה, בנוסף לפעולות ההדברה יש לבצע גם סריקה יסודית של כל שטח הבית, למצוא את מקום הכניסה של העכברים והחולדות ולחסום אותו ולמנוע כניסה חוזרת של עכברים לתוך שטח הבית, בנוסף לכך יש לבצע טיפול של העכברים והחולדות שנמצאים בשטח שסובב את הבית וזאת בכדי לטפל בבעיה באופן יסודי.

רגע אחד לפני שאתם משקיעים את מיטב כספכם באחד ממכשירי הדברה אלקטרונית (שהם לא זולים בכלל) כדאי מאוד לבחון את הבעיה ולהתאים לה את סוג הטיפול הנדרש, בזכות הטיפול הנכון והמתאים ביותר תצליחו לפתור את בעיית העכברים.

לא הרבה יודעים אבל בשנת 2001 נציבות הסחר הפדרלי דרשה מאותם אלו שמוכרים מוצרי הדברה אלקטרונית להוכיח את היעילות של המכשירים שלהם במחקרים מדעיים (נכון להיות שנת 2020 עדיין לא נראו כאלו מחקרים), לא רק שאין מחקרים כאלו עדיין יש רבים שמגישים תביעות עבור חבלה של המזיקים למרות שהתקינו את המכשירים האלו אצלם בבית.

למרות זאת יש מכשירים מאוד מסוימים שבאמת הצליחו להביא תוצאות מרשימות וסילוק מידי של המזיקים משטח הבית, אלו רק כמה מכשירים בודדים מבין כל המכשירים הקיימים בתעשיית הדברה אלקטרונית.

לסיכום :

רגע אחד לפני שאתן בוחרים מכשיר הדברה אלקטרונית חשוב מאוד להתאים את המכשיר לסוג הבעיה שיש לכם, לתנאי השטח ומעל הכל להציב את המכשיר במיקום הטוב והאסטרטגי ביותר.
באתר של צור מרקט תוכלו למצוא את המכשיר המתאים לכל סוג של מזיק ובעיה. בנוסף תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ומלא 100% בחינם וללא כל התחייבות, המומחים של צור מרקט ישמחו לענות על כל שאלה ולתת פתרון לכל בעיה מורכבת ככל שתהיה.