שירותי גרר פרטיים

שירותי גרר פרטיים

הסיטואציה הבאה מלחיצה רבים: האוטו שבק חיים בשעה מאוחרת בערב, כשאתם בדרך הביתה מהעבודה וכל שמתחשק לכם עכשיו זה מקלחת ולהיכנס למיטה. אבל חלומות לחוד ומציאות לחוד. כעת גיליתם שהרכב לא משתף פעולה ואין בררה אלה להזמין גרר.

בכל הנוגע לשירותי גרר פרטיים, אל תתפשרו על איכות, זמינות ושירות. יש הבדל משמעותי בין הזמנת שירות מחברה שאינכם מכירים ואין לכם מושג כיצד תתפקד בזמן אמת ובין לבצע קריאת חירום לחברת גרירה מומלצת, שאפשר לסמוך עליה בעיניים עצומות.

כיצד תמצאו שירותי גרר מחוץ למה שמציעות חברות הביטוח? מספר טיפים שיעזרו לכם במשימה.

עם שירותי גרירה לא מחכים לרגע האחרון

נתחיל בכך שחשוב לבדוק שירותי גרירה פוטנציאליים לפני שאתם נזקקים לכאלה. אתם לא באמת רוצים לבדוק בזמן אמת אם העזרה מגיעה או להתחיל לחפש מישהו מומלץ כשאתם בשיא הלחץ. מומלץ לבצע עבודת תחקיר וסקר שוק בהקדם – לחפש באתרי אינטרנט, ביקורות וחוות דעת ברשתות החברתיות וכמובן לבדוק עם מכרים שדעתם חשובה לכם – על מי הם ממליצים ואיזו חברה באמת סייעה להם ועמדה בסטנדרטים הגבוהים כאשר נזקקו לשירותיה.

אמינות היא שם המשחק. וודאו שהממליצים אכן קבלו את הסיוע בפועל ושהשירות שקיבלו היה מקצועי, מהיר ואדיב. במצבי לחץ כל מה שאתם רוצים זה מישהו שיענה לכם מהר ויטפל בפנייה ללא עכבות.

לקבל עזרה – בכל עת, בכל מקום

אף פעם אי אפשר לדעת מתי תזדקקו לשירותי גרר פרטיים והיכן תהיו כזה יקרה ולכן, חשוב לבחור חברה המציעה שירות בכל הארץ מצפון ועד דרום ופועלת 24/7 מסביב לשעון. כך תדעו שלא משנה היכן תהיו, תמיד תוכלו לקרוא לה לעזרה. בדקו גם מהם זמני ההגעה המשוערים, כמובן שאלה משתנים לפי שעה ומיקום, אך כדאי לברר מראש מה הממוצע וכמובן, שבזמן אמת לבדוק מהי ההערכת הזמנים. בדקו גם מה שירותי הגרירה דורשים מכם בפועל – למלא טפסים, דיווח ולאן מתקשרים וכדומה כדי שיהיה לכם את כל המידע הדרוש לפנייה מהירה בזמן אמת.

מחלצים אתכם עם הציוד הנכון

בדקו מה כוללים שירותי הגרירה, כך שמעבר לגרירה האם יש פתרונות לעזרה אופציונאלית אד הוק כמו למשל, החלפת גלגל, מילוי דלק, שירותי תיקון שניתן לספק בשטח. כמו כן, האם לגרר יש ביטוח והאם יש גם שירותי גרירה ייחודיים למשל לרכבים גדולים, משאיות, רכבי הובלות, כך שאם הרכב שלכם בגודל לא סטנדרטי וודאו שאכן החברה מסוגלת לספק לכם את שירותי הדרך הנדרשים במגוון מצבים כמו תקלה במנוע, פנצ'ר, דלק שאזל. וודאו שלחברה יש רכבי גרירה חדישים או איכותיים שעומדים בתקנים הנדרשים ושהגוררים אכן מנוסים בביצוע עבודתם. המוניטין הוא חשוב אך יש גם לבדוק שלא מדובר רק בהבטחות ואכן שירותי הגרירה אכן עומדים במה שהם מציעים ומבטיחים וכאן נכנסים לתמונה לקוחות שכבר ניסו את אותה חברה וכן מספר שאלות חכמות על ציוד הגרירה ואנשי המקצוע של החברה שיוכלו לסייע לכם בעת גיבוש ההחלטה מבין חברות הגרירה העומדות על הפרק.

שירותי גרר פרטיים – כמה זה עולה לכם?

כמובן שחשוב לבדוק מראש כמה יעלו לכם שירותי הגרירה וכיצד נקבע התעריף, האם יש לשלם מראש או רק לאחר הגרירה ובאילו אמצעי תשלום והאם המחיר הוגן ומשתלם לכם. כמובן שלפעמים שווה לשלם יותר כדי לקבל יותר. כמובן שתלוי גם ברכב שלכם ובתנאי הנסיעה, יש רכבים ישנים שנתקעים יותר ויש דרכי נסיעה למשל עם ג'יפים שנחשבות מאתגרות יותר ולכן, חשבו מהי התדירות ההגיונית שתפעילו את שירותי הגרירה בעת שקלול העלות.

אל תתפשרו על שירותי גרר פרטיים איכותיים ומומלצים, גלגל ההצלה לו תזדקקו לאורך הדרך…